Accessibility Tools

יעוץ ללא עלות 077-79-22-622

בדק בית בתל אביב

ראשי/מידע מקצועי/בדק בית בתל אביב

חברת מבנים מתמחה בביצוע בדק בית בתל אביב, כמו גם בביקורת מבנים, ייעוץ הנדסי וביקורת לרכוש משותף. על עובדי החברה נמנים מהנדסים מיומנים ומוסמכים בעלי ניסיון רב בתחום, אשר ליוו לאורך השנים לקוחות רבים שנדרשו לשירותינו המתקדמים.

חשיבותו של בדק בית בתל אביב ובכל חלקי הארץ

לפני שאתם רוכשים מחשב חדש בעלות של כמה אלפי שקלים, אתם מבצעים שורה ארוכה של בדיקות על מנת לוודא כי מדובר במכשיר המספק תמורה הולמת להשקעתכם. מטבע הדברים, בדיקות נרחבות עוד יותר מבוצעות לפני קניית מכונית מיד שנייה או מליסינג, כולל הגעה למוסך ובדיקה מטעם מומחים. אם כך, הדברים בוודאי נכונים לגבי קניית דירה מיד שנייה או מקבלן, שמגיעה בקלות למיליון שקלים ולרוב להרבה יותר. כפי שלא הייתם רוצים לקנות מכונית שעברה תאונות, עם פגמים מהותיים בשלדה ובמנוע, כך לא הייתם רוצים להיכנס לבית עם ליקויי בטיחות, אינסטלציה, חשמל, חיפויים וכן הלאה. זוהי בדיוק מטרתו של בדק בית בתל אביב: להבטיח כי הרכישה שלכם עומדת בכל התקנים הנדרשים, ושתיכנסו לדירה שמצדיקה את ההשקעה.

המעוניינים להזמין בדק בית בתל אביב מוזמנים להתקשר עוד היום אל חברת מבנים.

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים

האם בדק בית משתלם כלכלית?

התשובה חיובית, ללא ספק. ניקח לדוגמא דירה מיד שנייה בתל אביב האמורה להירכש בסכום של 1.7 מיליון שקלים. רוכשי הדירה מניחים כי מדובר בדירה במצב תקין לחלוטין ומוכנים לשלם את הסכום. לעומת זאת, לו היו מבצעים בדק בית בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם, יכלו לגלות מבעוד מועד בעיות נזילה קשות שהסתתרו מאחורי צנרת מסועפת וקירות. מהנדס מיומן מסוגל לאתר בקלות ליקויים מעין אלו, שעלות תיקונם עשויה לעמוד על עשרות אלפי שקלים, וזאת עוד לפני שדיברנו על ליקויים חמורים הרבה יותר. המשמעות היא שבדק מבנים שעלה אלפי שקלים בודדים, הוביל לדו"ח מפורט המתאר ומציג באופן ברור את הליקוי. ניתן להשתמש בו על מנת להוריד את מחיר הדירה המבוקש באופן משמעותי, או לחילופין להציגו בפני הקונים ולהתנות את הרכישה בתיקון בעיית הרטיבות על חשבונם. במילים פשוטות, חסכתם לעצמכם עשרות אלפי שקלים, וזאת כאמור בליקוי פשוט יחסית.

המעוניינים להזמין בדק בית בתל אביב מוזמנים להתקשר עוד היום אל חברת מבנים.

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים 

בדק בית בתל אביב - איך לבחור בחברה המתאימה?

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב ומגוון של חברות שונות אשר מעניקות שירות של בדק בית בתל אביב. למעשה, לא חשוב אם אתם רוכשים דירה חדשה מקבלן או לחילופין רוכשים דירת יד שניה שעברה שיפוץ, בכל מקרה חשוב לא לוותר בשום מקרה על עריכה של בדיקה יסודית לכל הנכס. למעשה מדובר כבר על צעד אלמנטרי, שכמעט כל אחד עושה במטרה לחסוך לעצמו הפסדים כואבים בהמשך הדרך. ישנם אנשים המוותרים על הבדיקה, במטרה לחסוך כמה שקלים בהווה, מבלי להבין אפילו את ההשלכות הכלכליות של ההחלטה הזאת על זמן עתיד. חשוב לזכור כי לא מעט ליקויים הינם נסתרים מהעין, ולא ניתן לראות אותם ללא שימוש בכלים חדישים ומקצועיים.

בדק בית בתל אביב – טיפים לבחירה המושלמת

חשוב לזכור כי גם אם הדירה נראית במצב טוב, אין הדבר מעיד על התקינות של מערכת החשמל, או על איכות העבודה של מערכת האינסטלציה. כמו כן, חשוב לזכור כי בית שאינו אטום היטב, יסבול ממגוון רחב של נזילות ברגע שיתחילו הגשמים הראשונים. בדק בית איכותי ומקצועי, יכול למנוע את כל הליקויים האלו מבעוד מועד, אך כיצד מוצאים את החברה המושלמת למשימה? קודם כל, מומלץ לבצע תמיד סקר שוק, ולדבר עם מספר חברות שונות. זהו תזמון מצוין לברר מחירים, לבדוק מה בדיוק כוללת הבדיקה ומי הם אנשי הצוות שמבצעים אותה. חשוב לוודא כי מדובר על צוות עובדים מקצועי ומוסמך, בעל ההכשרה המתאימה לעסוק בתחום. כדאי לבקש מהחברה דוח שהופק עבור לקוח קודם, על מנת להתרשם מרמת המקצועיות ורמת היסודיות של הבדיקה. האם הדוח כולל מפרט מפורט של הליקויים? האם הוא כולל צילומים? חשוב לקחת כל זאת לתשומת הלב.

לסיכום, אין אדם אשר אינו מבצע בדק בית בתל אביב, לפני שהוא רוכש דירה חדשה או יד שניה. מתי עושים בדק בית? ניתן כמובן לבצע את הבדיקה בכל שלב, אך מומלץ לעשות זאת בטרם קבלת המפתחות לדירה. בצורה כזו, ניתן יהיה לדרוש מבעל הבית או הקבלן לטפל בליקויים או לשלם לכם פיצוי הולם עבור כל הבעיות הקיימות בנכס.

למידע נוסף והזמנת בדק בית

המעוניינים להזמין בדק בית בתל אביב מוזמנים להתקשר עוד היום אל חברת מבנים.

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

שדה אינו תקני
הקלד קוד
שדה אינו תקני