Accessibility Tools

יעוץ ללא עלות 077-79-22-622

בדק בית בכפר סבא - בוחרים את הטוב ביותר

ראשי/מידע מקצועי/בדק בית בכפר סבא - בוחרים את הטוב ביותר

בדק בית בכפר סבא - מבנים - חברת בדק בית מומלצת

קניתם דירה חדשה או יד שניה בכפר סבא. מה עושים? מתי עושים בדק בית? התשובה היא לא אחת והיא תלויה במספר פרמטרים כמו :גודל הנכס, מיקום הנכס, שיתוף הפעולה של הקבלן ושלב הבניה ועוד.
בדיקת בדק בית מקיפה שבסופוה תקבלו דו"ח ליקויים מפורט עם הסבר על הליקויים, המלצות לתיקון ועלויות משוערות ואותו תוכלו להעביר לקבלן או למוכר הדירה במקרה של דירת יד שניה.
חברת מבנים הינה חברת בדק בית מומלצת שפעילה בכל חלקי הארץ ודואגת במידת האפשר לכלל לקוחותיה.

בדיקה שווה זהב - בדק בית בכפר סבא 

נגיד שכואבת לכם השן ואתם רוצים לדעת מה גורם לכאבים העזים, האם עלה על דעתכם לשאול את דעתו של חבר? סביר להניח שלא תסמכו על חבר ותמהרו לקבוע תור אצל רופא השיניים. כך גם עולם הבניה. להתייעץ עם מומחה בתחום מסוים זו הפעולה ההגיונית ביותר שכדאי לעשות. כאשר אתם מתכננים לקנות בית, או שאולי החלטתם לשכור דירה לטווח ארוך, כדאי מאוד לוודא שהנכס שאתם עומדים לרכוש נמצא במצב תקין ולא מתרחשות בו תקלות שונות אשר עשויות להפיל עליכם הוצאות כספיות גבוהות.

על מנת להבין לעומק מה מצב הנכס שלכם כדאי להזמין שירות של בדק בית. אם אתם תושבי השרון וזקוקים לשירות בדק בית כפר סבא והסביבה, תוכלו למצוא פרטים על כך ברשת האינטרנט. גלישה ברשת תציג לכם רשימה של חברות מומלצות אשר מבצעות או הבדיקה החשובה. לא כדאי לוותר על בדק בית כיוון שדווקא התקלות שאתם לא מסוגלים לראות בעיניים הן אלו שעלולות לסבך אתכם בהמשך.

המעוניינים להזמין בדק בית בכפר סבא מוזמנים להתקשר עוד היום אל חברת מבנים. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים בטלפון שמספרו 077-7922622

בדק בית בכפר סבא - בדיקת רטיבות
 בדק בית בכפר סבא - איתור רטיבות בקיר  במסגרת בדיקה מקיפה לבדיקת דירה

מה כבר יכול להשתבש

כל בית הוא מערכת שלמה של צינורות, קירות, אינסטלציה וחשמל. לכך יש להוסיף את מזג האוויר, תקלות שונות שקרו ואתם לא יודעים עליהן ועוד דברים נסתרים רבים. בדק בית כפר סבא והסביבה מאפשר לכם לדעת באופן מדויק מה מצב הנכס שלכם. הבדיקה מתבצעת על ידי מהנדסים מומחים שעל סמך הידע שלהם יעלו על כל פגם (גם אם ינסו להסתיר זאת מכם).

ישנם תקנים שונים שכל בית אמור לעמוד בהם והאדם הפשוט לא מכיר את החוקים הללו. במהלך הבדיקה בוחן המהנדס את הבית לעומק ומאתר ליקויי רטיבות, בעיות איטום, נזילות, בעיות חשמל, ליקויים בריצוף ובחיפוי, בעיות אינסטלציה, סקירה של כל החלקים מהמבנה.

גם אם מדובר בדירה חדשה צריך לעשות בדק בית?

את הבדיקה ניתן ואף מומלץ לבצע כאשר אתם רוכשים דירה חדשה מקבלן. במקרים רבים מתגלים ליקויים אשר נעשו בשל חוסר מקצועיות וכדאי לנצל את העובדה שאתר הבניה עדיין פעיל ולהזמין בדק בית. חשוב לחזור על הבדיקה בשנית בחלוף שנה מתאריך הקניה של הדירה. הסיבה לכך היא שישנן מערכות אשר רק לאחר תקופה מסוימת מתגלות בהן ליקויים שונים.

אם המצב דורש פניה לערכאה משפטית כל שהיא אז גם לכך ישנו פתרון, חברות מקצועיות מספקות גם שירות של עורכי דין מיומנים שייעצו לכם ברגע האמת וידריכו אתכם כיצד לפעול. לא מומלץ לסמוך רק על המילה של קבלן זה או אחר, בסופו של דבר תפקידו של הקבלן הוא למכור לכם את הדירה ולא יותר.

 

מעוניינים בבדק בית בכפר סבא מוזמנים לפנות אל חברת מבנים בטלפון 077-7922622
. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק מידע נוסף בנושא.

מחפשים פתרון בדק בית? צרו קשר ונגיע אליכם. חברתנו פעילה בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

שדה אינו תקני
הקלד קוד
שדה אינו תקני