בדק בית ברעננה

לקנות בראש שקט

החלטתם לקנות חולצה בחנות בגדים, נהדר. אבל כשהגעתם הביתה גיליתם שהתפרים נפרמו וההדפסה יצאה מטושטשת. במקרה כזה תוכלו פשוט לחזור אל החנות שקניתם ממנה ולהחליף. כאשר אתם קונים דירה מיד שניה המצב הוא קצת יותר מורכב. דבר ראשון מדובר בהוצאת כספית גדולה שבמקרים רבים חלקה הגדול הוא משכנתא מהבנק. בנוסף מי ערב לכם שהבית במצב תקין לחלוטין.

בתים מיד שניה הם מועדים לפורענות ויהיה זה צעד טיפשי לקנות בית מבלי לבדוק את המצב שלו לעומק. עריכת בדק בית היא הצעד הנבון ביותר שניתן לעשות. אם אתם מתכננים לקנות בית באזור השרון ומחפשים חברת אשר מבצעת בדק בית רעננה והסביבה, מומלץ לפנות לרשת האינטרנט ולחפש שם. חיפוש קצר יניב לכם תוצאות ויציג רשימה של חברות אשר מבצעות את הבדיקה החשובה.

המעוניינים להזמין בדק בית ברעננה מוזמנים להתקשר עוד היום אל חברת מבנים. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים בטלפון שמספרו 04-6332010

בדק בית ברעננה - בדיקה עם פלס לשיפועים במרפת בדק בית ברעננה לבדיקת דירה חדשה מקבלן - בדיקה עם פלס לבדיקת שיפועים במרפסת

מה צריך לבדוק?

לא קונים חתול בשק. חברה מקצועית מבצעת את הבדיקה בליווי מהנדסים מומחים. קניית דירה מיד שניה יכולה להיות עסקת חייכם, מאידך יתכן שתיפלו על דירה אשר ישנם בה ליקויים רבים. את כל זה ניתן למנוע בקלות על ידי הזמנת בדק בית רעננה והסביבה הקרובה. הבדיקה כוללת בין השאר:

  • בדיקת הנדסית של המבנה.
  • איתור של נזילות או דליפות מים בצנרת הפנימית.
  • בדיקה של האיטום בבית כולל חלונות, דלתות וגג.
  • עמידות החיפויים החיצוניים.
  • אם ישנן בעיות אשר קשורות לרטיבות, סדקים או אפילו שברים הבדיקה תגלה אותן.

כל הבדיקה נעשית בעזרת ציוד תתקדם ומשוכלל. לאחר שהבדיקה מסתיימת מופק דו"ח מיוחד שמכיל בתוכו רשימה של כל הליקויים שנמצאו במהלכה. עם הדו"ח הזה אפשר לגשת למוכר הדירה ולהציג בפניו את הליקויים. כך ניתן גם לשאת ולתת עם המחיר של הנכס או פשוט לרדת מהעסקה.

אנשים רבים קנו דירה עם ליקויים ומצאו את עצמם נכנסים להוצאות גדולות. הזמנת בדק בית אמנם כרוכה בהוצאה כספית כלשהיא, אך היא משתלמת מאוד לטווח הרחוק. חברות מקצועיות מציעות גם ליווי משפטי אם וכאשר ישנו צורך בכך. כדאי לחפש רק חברות מנוסות וותיקות בתחום אשר מציעות קשת של שירותים איכותיים.

מתי כדאי לבדוק

לפני שאתם רצים לחתום על זיכרון דברים על המוכר, זכרו כי מדובר בחוזה לכל דבר. מומלץ מאוד לבצע בדק בית לפני כל חתימה. אם המוכר מערים עליכם קשיים בעריכת הבדיקה אז אולי יש לו משהו להסתיר מכם. במקרה כזה אולי כדאי

המעוניינים בבדק בית באיזור השרון ורעננה מוזמנים לפנות אל חברת מבנים בטלפון 04-6332010. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק מידע נוסף בנושא.

מחפשים פתרון בדק בית? צרו קשר ונגיע אליכם. חברתנו פעילה בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה.

לחפש דירה אחרת לקניה.

                           

                                 שירות לקוחות

                           תמיד לשירותכם!

04-6332010
שדה אינו תקני

light

ציוד טכנולוגי
המתקדם ביותר בשוק

אנו במבנים מאמינים כי בדיקה אמינה ואיכותית נגזרת מאיש המקצוע שמבצע אותה ומהציוד המקצועי בו הוא משתמש. על כן החלטנו להיות הטובים ביותר בשניהם.

קרא עוד