Accessibility Tools

יעוץ ללא עלות 077-79-22-622

בדק בית המלצות - לקוחות ממליצים עלינו

מבנים צברה לעצמה מאות לקוחות מרוצים בזכות השירות והליווי האישי והמקצועי אותו היא מעניקה ללקוחותיה.
חברתנו ביצעה מאות בדיקות מקיפות למגוון נכסים בכל רחבי הארץ. אנחנו במבנים מקפידים על נושא השירות והמקצועיות בבדיקת הדירה שלכם.

בתחום בדק הבית אתם הצרכנים בוחרים חברה אשר תאתר את הליקוים של הקבלן או הדירה יד שניה שאתם מתכוונים לרכוש.
מעוניינים בשירות בדיקת דירה לפני קניה ? קיראו המלצת לקוחותינו וצרו קשר לתיאום בדיקה.

מעוניינים להזמין שירות בדק בית ואיתור ליקויים? מזמינים אתכם להתקשר עוד היום אל חברת מבנים.

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים

בדק בית המלצות מהשטח - מה הלקוחות חושבים עלינו

עבור רוב האנשים רכישת דירה היא צעד ענק שעבורו הם חסכו שנים רבות ועוד ישלמו שנים רבות קדימה. אנשים משקיעים את כל כולם בהגשמת החלום של קניית בית שלהם. על מנת לקבל החלטה כל כך גדולה וגורלית צריך להיות בטוח בעצמך ולוודא שאתה קונה את הדבר הנכון. לשם כך כדאי לבצע בדיקת בדק בית ולוודא שאתם יודעים מה אתם קונים

לפניכם מספר המלצות שכדאי לקחת בחשבון:

הקפידו לבחור חברה מקצועית לביצוע הבדיקה

בקשו המלצות מאנשים שביצעו את הבדיקה, וודאו כי החברה מעסיקה מהנדסים מורשים אשר מוסמכים לבצע בדיקת בדק בית ויודעים להתאימה לסוג הנכס והאזור בו הוא נמצא.

אל תהיו שאננים

גם אם קניתם דירה חדשה מהקבלן זה לא אומר שהיא תהיה בנויה בצורה מושלמת ולא יהיו בה ליקויים. ההיפך הוא הנכון. מספיקה טעות אנוש אחת על מנת להשפיע על איכות המבנה כולו. כמו כן, בעזרת הבדיקה תוודאו שאתם אכן מקבלים את כל הדברים שעליהם התחייב הקבלן. הבודק ישווה את הבנייה בפועל לזו המוצגת בתוכניות הבנייה. יוודא שהקבלן אכן השתמש בחומרי בנייה איכותיים כפי שהתחייב וכמובן יבדוק גם את איכות הבנייה ותקינות המערכות.

דירה שמורה ומשופצת מיד שניה

גם אם הדירה נראית שמורה ומטופחת למראית עין ומוכר הדירה מבטיח לכם כי טיפל בכל המערכות ושיפץ את הדירה, תמיד כדאי לוודא את הדברים לפני שמבצעים רכישה ועל אחת כמה וכמה יש לבדוק את המערכות והליקויים האפשריים הסמויים מן העין

מתי לבצע את הבדיקה?

במידה ואתם רוכשים דירה מיד שניה בצעו את הבדיקה לפני הרכישה, כך תוכלו להחליט האם הנכס בכלל מתאים לכם ואם כן, תוכלו להתמקח על המחיר כך שישקף את ערכו האמיתי.

במידה וקניתם דירה חדשה מקבלן בצעו את הבדיקה בתום עבודות הבנייה, טרם קבלת המפתח מהקבלן. כך במידה ויימצאו לקויים תהיה לכם האופציה ויהיה מספיק זמן לדרוש מהקבלן לתקן את הליקוי בין אם מדובר באריח עקום או ליקוי במערכת החשמל.

לסיכום, בדיקת בדק בית היא בדיקה חשובה ביותר שבזכותה תדעו להתנהל נכון יותר מול מוכר הדירה או הקבלן. וודאו כי אתם מקבלים את התמורה עבור הכסף הרבה שאתם משלמים ומשקיעים עבור הרכישה כך שלא תמצאו את עצמכם תוך זמן קצר נאלצים לתקן ליקויים שלא ידעתם על קיומם או נתקעים עם דירה שערכה נמוך בהרבה מהסכום ששילמתם עבורה והיא מלאה בליקויים שלא היו נראים לעין בעת הרכישה

מעוניינים להזמין שירות בדק בית ואיתור ליקויים? מזמינים אתכם להתקשר עוד היום אל חברת מבנים. 

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים

 

המלצות על מבנים בדק בית

רכשתי דירה חדשה מקבלן ובדיעבד, אחד הצעדים היותר חשובים שעשיתי היה להזמין בדק בית. המהנדס שביצע את הבדיקה היה יסודי ומקצועי, נתן שירות אדיב, ביצע בדיקה מקיפה והסביר לי על הליקויים שמצא בדירתי. תוך ימים ספורים קיבלתי את הדו"ח ערוך בצורה מסודרת ומפורטת וברור מאוד להבנה. אני חייב לציין כי המהנדס היה זמין גם לאחר הבדיקה לכל שאלה שלי ונתן לי יעוץ בצורה אדיבה וסבלנית. ממליץ בחום על שירותי החברה ואוסיף כי הזמנת בדק הבית התבררה כצעד חכם והכרחי שאסור לוותר עליו.

טל מנשה, פרויקט חלומות כרכור, כרכור

יוגב שלום,
ברצוננו להודות לך על הבדיקה שביצעת לנו בדירה אשר רכשנו. על הסבלנות בה הסברת וענית על השאלות אשר העלנו בפנייך. היה נהדר לעבוד עם איש מקצוע אמין ומקצועי. נדע להמליץ לאחרים על שרותייך הטובים.

יובל ורונית, רמת השרון

המהנדס ביקר בדירתנו מספר ימים לאחר שנמסרה לנו מהקבלן. הבדיקה שלו הייתה יסודית ומקצועית מאוד. הוא ענה לכל שאלותינו בפירוט ואף היה זמין לשיחות הטלפון שבאו לאחר מכן עם שאלות נוספות. הוא זיהה ליקויים שלא שמנו לב בכלל לקיומם ועזר לנו למנוע עוגמת נפש רבה אם היינו מבחינים בהם בשלב מאוחר יותר. ממליצים מכל הלב על שירות מקצועי ואדיב.

אבי ויפעת מנחם, פתח תקווה

מבנים / מהנדס יוגב

אנו רוצים להודות לך על עבודתך המקצועית, יחסך הנפלא, הסבלנות וההדרכה אשר הפגנת כאשר ביצעת לנו בדיקת ליקויים ורטיבות בדירה שקנינו.

תודה והמשך עשייה טובה.

יפית וגידי, כפר סבא
הזמנת בדק בית בכפר סבא

שחר ויוגב הצוות המושלם!
הגעתי אליהם לאחר המלצות של כל השכנים בפרויקט "אאורה" קוטג'ים בפרדס חנה ועכשיו מצטרפת בחום לכל הממליצים!
שחר תודה רבה על שירות מושלם. את זמינה, סבלנית, רגישה, תמיד מתחשבת ומשתדלת להתאים את השירות לצרכינו.
יוגב, אתה מקצועי ואדיב. קיבלנו דו"ח מקצועי ומפורט היטב וכל זה עם הרבה סבלנות. בזכותך קיבלתי קוטג' מתוקן היטב שחסך לי הרבה עוגמת נפש וכסף בהמשך.
הקבלן תיקן לי את כל הליקויים שלא ידעתי בכלל שקיימים והכל בזכותך.
עבדת בחג העצמאות כדי לספק לי במהירות האפשרית את הדו"ח לקבלן ואכן עשיתם זאת.
מעריכה מאוד!
רחלי רפפורט, פרויקט "אאורה", בדיקת דירה בפרדס חנה

שלום יוגב,

בעלי ואני התרשמנו עמוקות מהיסודיות והמקצועיות של הדו"ח שהעברת לנו. אנחנו רוצים להביע את תודתנו על המאמץ להגיע לבדיקה בהתרעה כה קצרה, על ההמלצות והטיפים המקצועיים שנתת לנו והעברת הדו"ח המהירה.

מיכל ודניאל זלטוקרילוב, חדרה.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

שדה אינו תקני
הקלד קוד
שדה אינו תקני