Accessibility Tools

יעוץ ללא עלות 077-79-22-622

בדק בית בצפון

ראשי/מידע מקצועי/בדק בית בצפון

כאשר אנו קונים בגד אנו מודדים אותו כדי לוודא שהוא אכן מתאים לנו, כאשר אנו קונים מוצר כלשהו אחר, אנו מקבלים טווח זמן שניתן להחזירו, כאשר אנו קונים רכב הוא עובר בדיקה מקיפה כדי לדעת את מצבו המכני. כך, אין סיבה שבעת רכישה גדולה ומשמעותית כמו רכישת דירה או בית לא נבדוק את טיב הנכס שאותו אנו קונים. לרוב, על מנת להצליח לקנות דירה אנו נאלצים להיפרד מכל החסכונות שלנו ולקחת עוד הלוואה שנשלם שנים רבות קדימה, אנו משקיעים בתהליך רכישת הדירה, האבזור שלה והעיצוב שלה כסף, כוח וזמן רב. בדיקת בדק בית תבטיח שהמחיר המבוקש עבור הנכס תואם לערכו האמיתי בהתאם למצב הנכס ותקינותו

המעוניינים להזמין בדק בית בצפון הארץ מוזמנים להתקשר עוד היום אל חברת מבנים. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים בטלפון שמספרו 077-7922622
בדק בית בצפוןבדק בית בצפון - בדיקה וייעוץ הנדסי מקיף ע״י מהנדס בדק בית מקצועי

מאחר ותקלות וליקויים רבים לא תמיד נראים לעין יש צורך בהכנסת גורם מקצועי שידע לבדוק אותם הן בדברים הנראים לעין והן באלו הסמויים מן העין, בהתאם לסוג הנכס (דירה, דירת גן, פנטהאוז, בית פרטי) ובהתאם כמובן גם לאזור בו הנכס נמצא.


במה שונה בדק בית בצפון מבאזורים אחרים?

הצפון הפסטורלי מושך אליו אנשים שמאסו מהקצב המהיר של המרכז והעיר הגדולה. אנשים מחפשים שקט, אוויר נקי ונוף ירוק. יחד עם זאת ישנם מאפיינים ייחודיים לאזור שמשפיעים על הבנייה ועל מבנים ישנים.

-הבנייה בצפון איננה אינטנסיבית כמו באזורי המרכז ורוב הבתים יחסית ישנים ומטבע הדברים יש לבדוק את השפעת בלאי הזמן והשימוש על המבנה כולו ועל הדירה עצמה.

-מזג האוויר הקר מביא עמו ליקויים ספציפיים שרק איש מקצוע מיומן שיודע לבצע בדיקה בהתאם לתנאים הרלוונטיים לאזור המדובר ידע לאבחן. נזקים כמו רטיבות בקיר המבנה והגגות בעקבות שלג או מים עומדים מצריכים בדיקה מקצועית. כמו כן, שלד המבנה עלול להינזק והיסודות עשויים לשקוע. כל אלה ליקויים שאם לא נבדוק לעומק, יעלו לנו ביוקר בהמשך.

-אזור הצפון קרוב לשבר הסורי אפריקאי ומתוך כך חשוף לסכנת רעידות אדמה. לכן בעת ביצוע בדק בית בצפון חשוב מאוד לבדוק את עמידות המבנה בפני רעידות אדמה, איכות חומרי הבנייה והעמידה בכל חוקי המדינה התקפים היום על מנת למנוע סכנות..
איזור הצפון מתחיל באיזור חיפה שם תוכלו להזמין בדיקת בדק בית בחיפה ובערים ובישובים הצפוניים ממנה.

ומה בדבר בדק בית בצפון לדירות חדשות?

כמובן שגם במקרה של רכישת דירה חדשה יש צורך בבדיקה בדק בית מקצועית על ידי מהנדס שיאשר לכם שהמבנה בנוי בצורה בטוחה ומתאימה לאזור, שהבנייה בפועל מתאימה לזו הכתובה בתוכנית הבנייה המקורית, שחומרי הבנייה בהם משתמש הקבלן איכותיים, את התשתיות- חשמל, מים, גז. וכמובן את ביצוע העבודות הפנימיות כמו ריצוף, חיפויים, קירות ורצפות ישרים ועוד

לסיכום, על מנת להימנע מרכישת נכס שנראה מושקע ותקין ממבט חיצוני אך בחלוף הזמן תמצאו בו ליקויים וכשלים שיעלו לכם בזמן בכסף ובעוגמת נפש הזמינו מהנדס מורשה המתמחה בביצוע בדיקות בדק בית וודאו מבעוד מועד שאינכם קונים חתול בשק.

למידע נוסף והזמנת בדק בית

המעוניינים להזמין בדק בית בצפון הארץ מוזמנים להתקשר עוד היום אל חברת מבנים. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים בטלפון שמספרו 077-7922622.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

שדה אינו תקני
הקלד קוד
שדה אינו תקני