קונסטרוקטור עם הסמכת מהנדס קונסטרוקציה

מקצועו של המהנדס מתחלק לתחומים רבים. למעשה ישנם סוגים שונים של מהנדסים כל אחד בתחומו וניתן לפנות אליהם לצורך ביצוע עבודות שונות, בדיקות ופעולות תכנון. קונסטרוקטור הינו מהנדס קונסטרוקציה בתחום הבניין שעוסק בעיקר בתכנון. היות וכל בניה של מבנה כל שהוא מבוססת על תכנית אז ניתן לשער שיש לו עבודה רבה בתחום.

אל הקונסטרוקטור נפנה במקרים בהם נרצה לבצע הרחבת בניה במבנה קיים, לבנות מרפסת או להוסיף קומה לבית. ביצוע הבדיקה הינה קריטית ולא ניתן להתחיל בתהליך הבניה מבלי לדעת מה מצב המבנה. הבדיקה נעשית על מנת לוודא שהמבנה יעמוד בעומסים הצפויים לו כתוצאה מתוספות הבניה. קבלנים רבים נקלעים לעיתים לבעיות תכנוניות שונות ותפקידו של בעל המקצוע הוא לבדוק את כל ההיבטים ההנדסאים ולהחליט מה ניתן לבצע.

החשש מקריסה מהנדס קונסטרוקציה חייב להיות חלק מהתהליך

חוקי הבניה הם נוקשים מאוד וכל קבלן חייב לעמוד בסטנדרטים ובתקנים החמורים ביותר. ישנן תקנות רבות וככל שמדובר על מבנה חוקי אז אין כל סיבה לתקלות. בתים ישנים בנויים בסטנדרטים אחרים וכל תוספת בניה בבתים כאלו מחויבת בדיקה מדוקדקת. היות במבקרים רבים מעוניין הדייר בהרחבת הדירה, הוספת חדרים או בניית מרפסת יש לוודא שהבניה אפשרית ובטיחותית.

החישובים אשר מבצע הקונסטרקטור הינם סטטיים ומבוססים על מידות פיזיות של הנכס, גודל הקירות, כמות העמודים התומכים, סוג הבטון הדרוש ועוד. בעל המקצוע עורך חישובים שונים וזאת בכדי לוודא שהכול מדויק ולא מתקיימות שגיאות שיסכנו את המבנה. החישוב צריך להיות מדויק אך יש לקחת בחשבון גם את העלויות שיתווספו לבניה. ככל שחישוב יתבצע בפקטור גבוה כך יפחת הסיכוי לאי דיוקים אך במקביל עלות העבודה תאמיר.

למי כדאי לפנות בסוגיות שקשורות לקונסטרוקציה?

כאשר אתם מעוניינים בשירותי קונסטרוקציה חשוב לבדוק שבעל המקצוע לא לוקח עודף של מקדמי ביטחון רק בשביל השלווה הנפשית שלו. גם במקרה שמתגלים ליקויים בבניה נפנה אל מהנדס קונסטרוקציה שיעריך את המצב לאשורו. לדוגמא אם מתגלים סדקים בקירות ישנה אפשרות לסווג אותם על פי רמת הסיכון שהם מהווים לבניין. הימצאותם של סדקים במקומות מסוימים עשויה להצביע על סכנת קריסה מתקרבת ובמקרים כאלו יש להזמין מיד בעל מקצוע.

בניית קומה נוספת בבניין קיים דורשת בדיקה של במבנה. רק כך נוכל לדעת אם המבנה יעמוד בעומס של קומה נוספת או מרפסת. כאשר אתם מזמינים קונסטרקטור חשוב לוודא שמדובר בבעל מקצוע מוסמך, מורשה ומנוסה. הניסיון הוא חשוב מאוד ובשילוב ידע הוא יוכל לאפשר לכם להמשיך בבניה.

                           

                                 שירות לקוחות

                           תמיד לשירותכם!

04-6332010
שדה אינו תקני

light

ציוד טכנולוגי
המתקדם ביותר בשוק

אנו במבנים מאמינים כי בדיקה אמינה ואיכותית נגזרת מאיש המקצוע שמבצע אותה ומהציוד המקצועי בו הוא משתמש. על כן החלטנו להיות הטובים ביותר בשניהם.

קרא עוד