Accessibility Tools

יעוץ ללא עלות 077-79-22-622

בדק בית בחיפה

ראשי/מידע מקצועי/בדק בית בחיפה

בשעה טובה, אתם שוקלים לקנות דירה חדשה או מיד שנייה בחיפה. ואולם, לפני שאתם חותמים על חוזה המכר שאלו את עצמכם האם אתם בטוחים לחלוטין בתקינותה ההנדסית והאסתטית. מדובר בשאלה מהותית ביותר העשויה להציל אתכם מעוגמת נפש מרובה ומהוצאות גבוהות במיוחד. הדרך הפשוטה, הזולה והיעילה ביותר לוודא את טיב השקעתכם, היא לפנות אל חברת מבנים ולבצע בדק בית בחיפה.


סוגי בדיקות בדק בית - בדק בית בחיפה

על מנת לסבר את האוזן, מובאות בפניכם מספר בדיקות בסיסיות שמבצעים המהנדסים שלנו וחשיבותן עבורכם:

  • חשמל – במהלך בדק בית בחיפה אנו מבצעים בדיקות תקינות של מערכת החשמל, אשר להן חשיבות עצומה בהגנה על רכוש וחיים. בדיקה זו תקבע אם מערכות החשמל בדירה אכן עומדות בתקנים ובדרישות, והאם הן מתוחזקות ומתוכננות באופן ראוי. חשוב לציין כי ליקויים שאינם מאותרים באמצעות בדק מבנים עלולים להוביל לניתוקי מכשירים, שריפות, השבתת מערכות והתחשמלות. מעבר לכך, כאשר מדובר בדירה חדשה מקבלן, אנו מוודאים כי אביזרי החשמל שהובטחו לקונים אכן הותקנו, ושביצוע העבודות תואם לחלוטין לתוכניות שנסגרו מול הקבלן.
  • אינסטלציה – לעיתים קרובות מתקיימים ליקויי אינסטלציה הקיימים במבנה עוד מזמן הקמתו, או לאור השימוש לאורך השנים. לא פעם מדובר בליקויים סמויים מהעין שקשה מאוד לגלותם מבעוד מועד ללא בדק מבנים. הבדיקות שמבצעים מהנדסים מטעמנו מתייחסות הן לפן האסטטי והן לליקויים כגון בעיות רטיבות, ניקוז ואיטום. לשם כך, אנו נעזרים במכשירים מתקדמים כגון מצלמות אינפרא אדום, המסוגלות לאתר ליקויים ללא צורך בהוצאות יקרות ופגיעה בתשתיות המבנה.
  • בנייה – מבין הליקויים הקיימים, ליקויי בנייה הם החמורים ביותר ונחלקים למספר דרגות. בין אם מדובר בדירה הנרכשת מקבלן או מיד שנייה, ליקויים אלו מעידים כי המבנה אינו עומד בתקנים הקבועים בחוק, ולכך ישנן השלכות כלכליות ובטיחותיות מהותיות. מדובר למשל במרפסות שאינן מחוזקות כנדרש ובמעקות רופפים שעלולים לסכן את חיי הדיירים, וזאת לצד ליקויים אסתטיים ואחרים כגון בעיות קרינה ורטיבות. ממצבים אלו חשוב להימנע בשל הסכנות ועוגמת הנפש וזאת באמצעות בדק בית, שגם יחסוך לכם הרבה דאגות והוצאות מיותרות.

בדק בית בחיפה ובצפון ע"י חברת בדק מוסמכת

מתי צריך להזמין את חברת בדק הבית? לפני הרכישה או מסירת הדירה מהקבלן? 
מומלץ להקדים את הבדיקה למועד הקרוב ביותר שתוכלו בשלב המסירה וכך תוכלו לאתר כשלים וליקויים הנדסיים עוד לפני המסירה או אם מדובר בדירה יד 2 לפני החתימה על החוזה.


רוצים לדעת כמה עולה בדק בית? צרו קשר ונדע להתאים לכם את סוג הבדיקה לאופי הנכס, גודלו ופרמטרים נוספים.
מעבר למחיר חברתנו תפיק לכם בסיום התהליך דו"ח מקיף איתו תפנו לקבלן לביצוע התיקונים לפי התקן המקובל.
שירותי בדק הבית שלנו ניתנים בחיפה ובצפון, עדכנו אותנו בכתובת הנכס ונתאם מולכם.
אנחנו מבצעים בדק בית בחריש, עפולה, טבריה, יקנעם ובעוד ישובים ברחבי הצפון.

לפרטים נוספים והזמנת בדק בית בחיפה והסביבה

אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מידע נוסף על סוגי הליקויים, הדוחות שאנו מספקים והבדיקות שמבצעים מהנדסינו.

חברתנו מבצעת בדיקות מבנים בכל הארץ. חיפאים ורוצים לבצע בדיקת נכס מחוץ לעיר? אנחנו נובל לתת לכם את המענה בכל הארץ.

 בדק בית בתל אביב ובכל איזור המרכז 

שירותי בדק בית בראשון לציון ובכל איזור הדרום

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

שדה אינו תקני
הקלד קוד
שדה אינו תקני