Accessibility Tools

יעוץ ללא עלות 077-79-22-622

בדק בית מחיר - לא מוותרים על בדיקה של מומחה

ראשי/מידע מקצועי/בדק בית מחיר - לא מוותרים על בדיקה של מומחה

כמעט כל ישראלי מבין כיום את חשיבותו הגדולה של בדק בית, אך יש מי שעדיין מתלבט ורוצה לחסוך בעלויות הבדיקות. השאלה היא, האם מציעים לכם על בדק בית מחיר משתלם ששווה את התמורה? לאור ניסיון עשיר בביצוע בדיקות לפני קניית בתים ודירות, אנו סמוכים ובטוחים כי התשובה היא חיובית.

בדק בית מחיר - כמה עולה בדק בית לדירה?

התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית. ראשית, מפני שכל חברה תציע לכם על בדק בית מחיר מעט שונה בהתאם לפרמטרים שקבעה לעצמה. שנית, העלויות תלויות במספר קריטריונים הקשורים בעיקר לבדיקות הנדרשות ולגודל המבנה. על מנת לקבל תמונה ברורה יותר, תוכלו לעיין בהצעות המחיר של חברות שונות, או במחירונים המופיעים ברשת האינטרנט. יחד עם זאת, חשוב לציין כי המחירונים אינם תמיד עדכניים, וכמובן גם לא משקפים את הצעות המחיר הקונקרטיות. בנוסף, ראוי לזכור שכל חברה משתנה במידת ניסיונה ומקצועיותה, בסל השירותים שהיא מסוגלת לספק, בזמינות, בתודעת השירות, במוניטין ובעוד שורה ארוכה של נושאים. לכן, מפאת חשיבותו של בדק הבית אנו ממליצים שלא לבחון את הנושא רק דרך "החור שבגרוש", אלא ללכת על מי שבאמת מסוגל להעמיד לרשותכם שירות מקצועי ללא פשרות.
אז כפי שהבנתם לשאלה " כמה עולה בדק בית לדירה? " אין תשובה אחת והיא תלוי בפרמטרים רבים, באופי הנכס והיקף הבניה הנדרשת.

מה כולל בדק בית מחיר , עלויות נוספות?

כאמור, עלויות בדק הבית תלויות בבדיקות המתבצעות, שכוללות בין היתר את תחומי הריצוף, האיטום, החיפויים, החשמל האינסטלציה ועוד. כמו כן, המחיר כולל דו"ח הנדסי מפורט בעל תוקף משפטי, ובו מצוינים פרטי הליקויים והתקנים הקשורים אליהם, מיקומם בדירה וההוצאות הנדרשות לתיקון. בתוך כך, כל חברה מציעה ללקוחותיה מעטפת מקצועית שונה. לדוגמא, לקוחותינו נהנים לצד הבדיקות ההנדסיות והדו"ח גם מליווי וייעוץ הנדסי בכל השלבים, הפניה לעורכי דין מומחים במידת הצורך, הוצאת מכתב דרישה מטעם עו"ד לקבלן, ומחירים מיוחדים לקבוצות דיירים.

מעוניינים להזמין שירות בדק בית ואיתור ליקויים? אתם להתקשר עוד היום אל חברת מבנים. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק פרטים נוספים בטלפון שמספרו 077-7922622.


אז כמה יעלה לי בדק בית אצלכם?


לשאלה הזו אין תשובה אחת. בדיקת נכס תלויה במספר פרמטרים אשר בסופו של דבר משפיעים על התמחור הסופי.
סוג הבדיקה : דירה, משרד. אולם גדול ועוד מגוון של בדיקות.
כמובן שפרמטר מרכזי הוא גודל הנכס הנבדק היות וככל שהנכס גדול יותר מחיר בדק הבית והעבודה בגין אותה בדיקה יעלו בהתאם.
דוחות בדק הבית משתנים גם ביחס לרמת הדו״ח אותו תרצו שנפיק - החל מדו״ח בסיסי על דירה חדשה ועד דוח״ות מקיפים בהם מושקעת עבודה מקיפה לבדיקת הבעיות בבניית הנכס.

עלות הבדיקה תשתנה בהתאם לכל הפרמטרים שהדיברנו עליהם אך איכות הבדיקה גבוהה.ובכל סוג של בדיקה אנחנו מקפידים על שימוש במיכשור המתקדם ביותר.
תרצו לקבל מאיתנו הצעת מחיר מדוייקת של בדיקת דירה לפני קניה? השאירו פרטיכם או התקשרו 077-7922622.


בשורה התחתונה

בדק בית אמנם יעלה לכם כמה אלפי שקלים, וההבדלים בין החברות נעים לרוב בטווחים של מאות שקלים לבדיקה. ואולם, בכל מקרה מדובר בהליך שיכול לחסוך לכם עשרות ומאות אלפי שקלים על תיקונים, שלא לדבר על עוגמת נפש מרובה. לכן, אנו ממליצים בחום לפנות אלינו לביצוע בדק בית וליהנות משירות יעיל ומקצועי שבוודאי ישתלם לכם. לפרטים נוספים והזמנות, פנו אלינו עוד היום בטלפון שמספרו 077-7922622.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

שדה אינו תקני
הקלד קוד
שדה אינו תקני