Accessibility Tools

יעוץ ללא עלות 077-79-22-622

איתור נזילות מים - ציוד מתקדם וניסיון של שנים

מחפשים חברה שתוכל לסייע לכם בנושא של איתור נזילות מים? הגעתם למקום הנכון!

סובלים מרטיבות? סובלים מעובש במקלחת? לא חייבים לסבול ואפילו לא מומלץ לחכות!

חברתנו נותנת פתרון מלא ומקיף בכל מה שקשור לאיתור נזילות. הציוד בו אנחנו מבצעים את הבדיקות הינו מהמתקדמים ובטכנולוגיות מהשורה הראשונה בתחום איתור נזילות מים,כך שנוכל להפיק את הדו״ח המפורט עם כלל ליקוי הרטיבות והנזילות בדירה.

לפני ששוברים לכם קירות או מרימים מרצפות ומכניסים אתכם להוצאות הזמינו אותנו לבדיקה מקדימה שבעזרתה נאתר במדוייק את מקור הרטיבות,פתרון שיחסוך לכם זמן וכסף.

אל תחכו למחר! צרו קשר לשיחת ייעוץ ראשונה ללא התחייבות עם מהנדס בדק בית שיכוון אתכם בסוג הבדיקה שאתם צריכים ובמועדה בהתאם למצב הנכס שלכם.

מעוניינים לתאם ביקור לאיתור נזילות? צרו קשר

איך אנחנו מבצעים בדיקה לאיתור נזילות מים?

אנחנו משתמשים בבדיקה במצלמה תרמית בעלת קרני אינפרא שבעזרתה נזהה את הרטיבות בעזרת בדיקת איתור רטיבות. הבדלי הטמפרטורות מסייעים לנו לאתר את מקור הבעיה ולהגיע אליה במינימום הרס.

בסיום התהליך תקבלו דו״ח מפורט עם פירוט הליקויים והתיקון שאותו מומלץ לבצע.

איתור נזילות מים בטכנולוגיה מתקדמת

אילו נזקים יכולים להגרם לדירה מבעיות רטיבות או נזילות והאם הן יכולות להחמיר אם לא נטפל בבעיה?

נזקי רטיבות יכולים להיגרם משלוש מערכות שונות הנמצאות בבית:

  • כשלים במערכת האיטום- חדירת מים חיצונית ופנימית (לדוגמא: גשמים).
  • כשלים במערכת אספקת המים
  • כשלים מערכת ניקוז מי הדלוחין והשופכין הביתית.

מבנים תמיד תשמח לעמוד לשרותך ולהעמיד לרשותך את מיטב מהנדסינו לקבל חוות דעת הנדסית המומחים בתחום.

במבנים נדאג ללוותך לאורך כל הדרך, החל מהייעוץ הראשוני וכלה בהמשך הדרך אל מול הקבלן ונספק לך את השקט הנפשי והביטחון ברכישה החשובה ביותר בחייך.

מעוניינים לתאם ביקור לאיתור נזילות? צרו קשר

איתור נזילות מים בטכנולוגיה מתקדמת

בעיות של נזילות מים נחשבות לבעיות המטרידות ביותר עבור בעלי בית רבים. הרי אף אחד לא היה מעוניין לחיות בבית שמלא בכתמי רטיבות, עובש וכדומה. מעבר לפן האסתטי שבדבר, חשוב להבין כי לנזילות מים עלול להיות מחיר כבד, במידה והמקור של הבעיה לא נמצא בפרק זמן סביר. נזילת מים עלולה להביא לנזקים כבדים לקירות או לתקרה של הבית, בנוסף המים עלולים לגרום לצינורות השונים שעוברים בתוך הקירות להחליד ולהינזק בצורה קשה. חשוב לתת את הדעת גם לאי נוחות שממנה יסבלו השכנים, היות ובמידה ומתגלה נזילה ברצפה של הבית, רוב הסיכויים שהיא לאט – לאט תעבור לתקרה של השכנים שנמצאים בקומה מתחת.

איתור נזילות מים – כיצד עושים זאת נכון?

היום בידן המודרני ניתן למצוא לא מעט ציוד וטכנולוגיות חדישות המאפשרות לאתר את מקור הנזילה. לא קשה למצוא את הבעיה, כאשר מדובר על ברז מטבח מטפטף, אך כיצד ניתן לגשת בכלל לנזילה במקורה אינו ידוע? לצורך כך בדיוק, פותחו לא מעט כלים ומכשירים המסוגלים לזהות את מקור הנזילה. בגדול, מקור הנזילה יכול להיות מצוי בצינורות המים הנקיים שמסופקים לדירה, בצינורות מי הביוב שמסולקים מהדירה וכמובן בצינורות המיזוג. רק אינסטלטור מיוחד שהוכשר לכך, מסוגל לבצע איתור נזילות מים, ולתקן את הבעיה בצורה המקצועית ביותר. השלב הראשוני בבירור יהיה לזהות באיזו מערכת קרתה התקלה, הדבר נעשה באמצעות צבע וריח המים הנוזלים, בדיקת לחץ מים בצינורות וכדומה. לאחר שהאינסטלטור זיהה את המערכת שבה מצויה הבעיה, עליו למצוא את המיקום המדויק של הנזילה. בשלב הזה נעשה שימוש במכשור מתקדם כגון מצלמה תרמית, סיב אופטי ועוד. מכשירים אלו ממקדים את בעל המקצוע, וחוסכים לו את הטרחה של שבירת ריצוף או פגיעה בקירות הבית לחינם.

לסיכום, איתור נזילות מים חייב להתבצע אך ורק על ידי אינסטלטור המתמחה בתחום ויש לו את הציוד המקצועי הדרוש לכך. חשוב לטפל במקור הבעיה במהירות הגבוהה ביותר, על מנת להימנע מנזקים כבדים בבית. ככל שהנזילה נמשכת, כך הנזק לקירות, לתקרה וכמובן לשכנים – רק הולך ועולה.

מעוניינים לתאם ביקור לאיתור נזילות? צרו קשר

 

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

שדה אינו תקני
הקלד קוד
שדה אינו תקני