Accessibility Tools

יעוץ ללא עלות 077-79-22-622

אצלנו במבנים משתמשים בציוד המקצועי, החדיש והאמין ביותר הקיים היום בשוק. הבדיקות ההנדסיות מבוצעות באמצעות מכשור מתקדם של החברות המובילות במשק וזאת בכדי להעניק ללקוח בדיקה איכותית ואמינה ברמת דיוק מרבית.

מצלמה תרמית

מכשור המשמש לאיתור רטיבויות ונזילות ע"י זיהוי שינויי טמפרטורות בגופים שונים כגון קירות, תקרות, דלתות וכד'.

כיצד זה עובד? המצלמה התרמית מייצרת לנו הדמיה תרמית בה נראים אזורים וחפצים בצבע שונה, לפי כמות החום שהם פולטים. כאשר הקיר בא במגע עם רטיבות הוא מתקרר. לרב, רטיבות זו אינה נראית לעין. בעזרת המצלמה ניתן לזהות את שינויי הטמפרטורות הקלים ביותר שנוצרים בתוך הקיר אף אם הרטיבות אינה נראית לעין.

 

כל האובייקטים פולטים אנרגיה אינפרא אדומה (חום) כפונקציה של הטמפרטורה שלהם. המצלמה התרמית עובדת למעשה, כחיישן חום. מסך הצג במצלמה מראה את שינויי הטמפרטורה בצבעים שונים התואמים לטמפרטורת האובייקט. המצלמה מסוגלת לזהות שינויי טמפרטורה הקלים ביותר אשר אינם נראים לעין. המכשיר אוסף את הקרינה האינפרא אדומה מהאובייקטים ויוצר תמונה אלקטרונית המציגה את הבדלי הטמפרטורה.

אנו במבנים משתמשים במצלמות תרמיות המתקדמות ביותר היום בשוק. ודואגים להתקדם ולהתעדכן מעת לעת בחידושים הטכנולוגיים בכדי לספק את המידע המהימן ביותר ללקוח.

פלסים

אנו במבנים משתמשים בפלסים אלקטרוניים ובפלסי לייזר מהמתקדמים בעולם.

כאשר אנו מודדים שיפועים ברצפות ובקירות עלינו לדעת מהו גודל או אחוז השיפוע. הפלסים מודדים שינויים בשיפועים או מישוריות בהפרשי מעלות ואחוזים.

הפלס למעשה, הוא החבר הטוב ביותר של הבודק. השימושים בו הם רחבים ונמצאים כמעט בכל אלמנט בדירה כגון איתור סטיות בקירות, כלים סניטריים, מדידת שיפועים במרפסות, במקלחונים, ברצפות וכד'.

בדיקת לחצי מים

אחת מבעיות הרטיבות הנפוצות הינה דליפה מצנרת אספקת המים. מכיוון שצנרת זו בדרך כלל סמויה ואינה נראית לעין, קשה מאוד לאתר את הנזילה בה.

נזילה זו עובדת בצורה קבועה וללא הפסקה מכיוון שצינורות המים נמצאים בלחץ תמידי עד אשר מאתרים אותה.ברוב המקרים מאתרים אותה רק בשלב מאוחר רק כאשר נזקי המים נראים לעין.

הבדיקה מתבצעת בעזרת שעון לחץ ברגישות גבוהה מאוד, הבודקת את הימצאותה של הנזילה מצינור המים העובר בדירה.

כאשר קיים חשש לחדירת מים אנו מחברים את שעוני הלחץ לברזים שונים בדירה ומבצעים בדיקת לחצים בכדי לאתר את מקור הנזילה.

פרוטימטר (מד לחות)

פרוטימטר הינו מודד לחות קטן המשמש להערכת כמויות הלחות הנמצאות במגוון רחב של חומרי בנייה כגון עץ, גבס, טיח ובטון.

בעזרת שתי סיכות מדידה חדות המעבירות גלי רדיו, מודד המכשיר את כמות הלחות הקיימת באובייקט. סיכות המדידה קטנות חדות ואינן משאירות סימנים.

קנה המידה המוצג על ידי נורות LED בסולם לחויות מאפשר לנו להבחין ברמות לחות שונות בשכבות הפנימיות של האובייקט.

בצורה זו ניתן לאתר את איזור הרטיבות ואת תכולתה גם במקומות שלא ניתנים לאיתור בעין רגילה. כמו כן, קיימת אפשרות לאתר את כמות הלחות המדויקת ובכך לאתר את מקור הרטיבות כאשר הרטיבות התפתחה לאזורים מרוחקים ממוקד הנזילה.

סיב אופטי

סיב אופטי הוא מצלמת וידאו צרה ודקה המחוברת לצג טלוויזיה ברזולוציית HD גבוהה.

אחת הבעיות הגורמת לליקויי רטיבות הינם חיבורי צינורות לקויים וסתימות בצינורות הניקוז. צנרת זו לרוב מוסתרת ולא קיימת גישה התאפשר לבדוק אותה או לאתר את מקור הנזילה בשיטות קונבנציונאליות.

במקומות אשר אין אליהם גישה לאיתור הרטיבות, כגון מעל תקרות מונמכות, מאחורי קירות, בתוך צנרות חשמל ואינסטלציה, אנו משתמשים בסיב אופטי ובאמצעותו מתאפשר איתור הרטיבות.

באמצעות הסיב אשר מחובר בצד אחד לצג טלוויזיה ברזולוציית HD גבוהה, אנו חודרים אל הצינורות ומבצעים מיפוי כולל עד לאיתור הבעיה. כמו כן, ישנה אפשרות להיכנס לפוקוס מקומי ולצלם את מקור הבעיה על מנת לתעד את מקור הליקוי.

מודדי מרחק דיגיטאליים

מכשירים המאפשרים מדידת מרחקים, גבהים, מידות, שטחים ותכולה באופן מדויק ומהיר, גם למרחקים גדולים ובמקומות מרוחקים וקשים להשגה.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

שדה אינו תקני
הקלד קוד
שדה אינו תקני