בדק בית במרכז

שוק הנדל"ן באזור המרכז כמעט ואינו יודע ירידות, כך שסביר להניח שגם ההשקעה שלכם כוללת סכומים גבוהים במיוחד. השאלה היא, כיצד תבטיחו כי הדירה שאליה אתם נכנסים אכן תגשים את ציפיותיכם, ותעמוד בכל הפרמטרים האסתטיים וההנדסיים הנדרשים? התשובה היא, שבאמצעות בדק בית במרכז תוכלו לעמוד על כל הליקויים הקיימים בדירה, עמידתה בתקנים ובחוקי ישראל, והיותה תמורה נאותה להשקעתכם.

חברתנו מחזיקה בניסיון עשיר ומקיף בענף הבנייה, ומעסיקה מהנדסים מוסמכים ואמינים שנבחרו בקפידה. על כן, לקוחותינו המעוניינים בבדק בית זוכים לשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ומקבלים לידיהם דו"ח מקיף ומפורט שישמש אותם בעת הצורך.

מי צריך בדק בית?

לאור ניסיוננו, כל אדם בישראל המתכוון לרכוש דירה או בית נזקק לשירות זה, אם ברצונו למנוע מפח נפש והוצאות כבדות ומיותרות. בעיקרון, ניתן לחלק את לקוחותינו לשתי קטגוריות עיקריות:

  • דירה מיד שנייה – אין ספק כי מוכרי הדירה מעוניינים למקסם את רווחיהם, ולמרבה הצער הנטייה הישראלית היא להסתיר ליקויים כל עוד הדבר אפשרי. מדובר למשל בליקויי אינסטלציה, רטיבות, חשמל, בנייה, איטום, חיפויים וריצוף, אשר תיקונם מסתכם בקלות בעשרות אם לא במאות אלפי שקלים. הבעיה המרכזית היא, שאם מתגלים ליקויים לאחר גמר העסקה לא ניתן לבקש מהמוכרים לתקנם, ומי שיצטרך לשאת בעלויות הוא הקונים החדשים. במילים פשוטות, נרכש נכס במחיר שאינו משקף את ערכו הריאלי, ושקיימים בו פגמים אסטטיים ואף בטיחותיים. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה פונים אנשים רבים לביצוע בדק בית במרכז עוד בשלבים המוקדמים של עסקת המכר. גילוי הליקויים והצגתם בדו"ח מפורט מונע עסקאות בעייתיות, חוסך בהוצאות ובמאבקים משפטיים, ואף מאפשר להוריד את המחיר המבוקש בשלבי המשא ומתן.
  • דירה מקבלן – קבלנים בישראל מחויבים לבנות על פי שורה ארוכה של חוקים ותקנות, כגון תקנות התכנון והבנייה, הג"א, המפרט הכללי לעבודות בניין ועוד. יתר על כן, עליהם לבצע את העבודות בדיוק על פי המפרטים שסוכמו עם הקונים, על כל השינויים הספציפיים שהתבקשו. אי עמידה בתקנים ובתוכניות משמעה כניסה לדירה שאינה משקפת את ההשקעה, ושעלולים להיות בה ליקויים מסוגים שונים. מאידך, איתור הליקויים בזמן מאפשר בהחלט לתבוע מהקבלן לתקנם על חשבונו, ולדו"ח שאנו מספקים יש תוקף משפטי במידת הצורך. ראוי לציין כי ניתן לבצע בדק בית במרכז גם אחרי הכניסה לדירה, אך מוטב לבצעו עוד לפני מסירת המפתח, אז הדירה ריקה וניתן לגלות בה ביתר קלות את הליקויים. כמו כן, אנו ממליצים לבצע בדיקה חוזרת כעבור שנה, על מנת להבטיח שלא הופיעו ליקויים חדשים בתקופה זו.

להזמנת בדק בית

המעוניינים להזמין את שירותי חברת מבנים לצורך בדק בית במרכז, מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום בטלפון שמספרו 04-6332010.

                           

                                 שירות לקוחות

                           תמיד לשירותכם!

04-6332010
שדה אינו תקני

light

ציוד טכנולוגי
המתקדם ביותר בשוק

אנו במבנים מאמינים כי בדיקה אמינה ואיכותית נגזרת מאיש המקצוע שמבצע אותה ומהציוד המקצועי בו הוא משתמש. על כן החלטנו להיות הטובים ביותר בשניהם.

קרא עוד