Accessibility Tools

יעוץ ללא עלות 077-79-22-622

בדק בית במרכז

ראשי/מידע מקצועי/בדק בית במרכז

שוק הנדל"ן באזור המרכז כמעט ואינו יודע ירידות, כך שסביר להניח שגם ההשקעה שלכם כוללת סכומים גבוהים במיוחד. השאלה היא, כיצד תבטיחו כי הדירה שאליה אתם נכנסים אכן תגשים את ציפיותיכם, ותעמוד בכל הפרמטרים האסתטיים וההנדסיים הנדרשים? התשובה היא, שבאמצעות בדק בית במרכז תוכלו לעמוד על כל הליקויים הקיימים בדירה, עמידתה בתקנים ובחוקי ישראל, והיותה תמורה נאותה להשקעתכם.

חברתנו מחזיקה בניסיון עשיר ומקיף בענף הבנייה, ומעסיקה מהנדסים מוסמכים ואמינים שנבחרו בקפידה. על כן, לקוחותינו המעוניינים בבדק בית זוכים לשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ומקבלים לידיהם דו"ח מקיף ומפורט שישמש אותם בעת הצורך.

מי צריך בדק בית במרכז הארץ?

לאור ניסיוננו, כל אדם בישראל המתכוון לרכוש דירה או בית נזקק לשירות זה, אם ברצונו למנוע מפח נפש והוצאות כבדות ומיותרות. בעיקרון, ניתן לחלק את לקוחותינו לשתי קטגוריות עיקריות:

  • דירה מיד שנייה – אין ספק כי מוכרי הדירה מעוניינים למקסם את רווחיהם, ולמרבה הצער הנטייה הישראלית היא להסתיר ליקויים כל עוד הדבר אפשרי. מדובר למשל בליקויי אינסטלציה, רטיבות, חשמל, בנייה, איטום, חיפויים וריצוף, אשר תיקונם מסתכם בקלות בעשרות אם לא במאות אלפי שקלים. הבעיה המרכזית היא, שאם מתגלים ליקויים לאחר גמר העסקה לא ניתן לבקש מהמוכרים לתקנם, ומי שיצטרך לשאת בעלויות הוא הקונים החדשים. במילים פשוטות, נרכש נכס במחיר שאינו משקף את ערכו הריאלי, ושקיימים בו פגמים אסטטיים ואף בטיחותיים. זוהי בדיוק הסיבה שבגללה פונים אנשים רבים לביצוע בדק בית במרכז עוד בשלבים המוקדמים של עסקת המכר. גילוי הליקויים והצגתם בדו"ח מפורט מונע עסקאות בעייתיות, חוסך בהוצאות ובמאבקים משפטיים, ואף מאפשר להוריד את המחיר המבוקש בשלבי המשא ומתן.
  • דירה מקבלן – קבלנים בישראל מחויבים לבנות על פי שורה ארוכה של חוקים ותקנות, כגון תקנות התכנון והבנייה, הג"א, המפרט הכללי לעבודות בניין ועוד. יתר על כן, עליהם לבצע את העבודות בדיוק על פי המפרטים שסוכמו עם הקונים, על כל השינויים הספציפיים שהתבקשו. אי עמידה בתקנים ובתוכניות משמעה כניסה לדירה שאינה משקפת את ההשקעה, ושעלולים להיות בה ליקויים מסוגים שונים. מאידך, איתור הליקויים בזמן מאפשר בהחלט לתבוע מהקבלן לתקנם על חשבונו, ולדו"ח שאנו מספקים יש תוקף משפטי במידת הצורך. ראוי לציין כי ניתן לבצע בדק בית במרכז גם אחרי הכניסה לדירה, אך מוטב לבצעו עוד לפני מסירת המפתח, אז הדירה ריקה וניתן לגלות בה ביתר קלות את הליקויים. כמו כן, אנו ממליצים לבצע בדיקה חוזרת כעבור שנה, על מנת להבטיח שלא הופיעו ליקויים חדשים בתקופה זו.

חברות בדק בית במרכז הארץ - איך בוחרים?

קניתם דירה חדשה מקבלן או יד שניה חשוב מאוד לבצע בדיקה הנדסית מקיפה כדי להבין האם יש ליקויים בדירה, מה המשמעות של התיקונים של אותם מפגעים וכמובן בסוף מה העלות של אותם תיקונים ומי אחראי לכך.
מבנים הינה חברת בדק בית במרכז ובפריסה כלל ארצית ונותנת מענה לבדיקות מקיפות של כלל מערכות הבית כדי להפיק דוח מסודר איתו תוכלו לפנות לגורמים המקצועיים.
הבדיקות שלנו מתבצעות עם המיכשור המתקדם ביותר לאיתור נזילות, רטיבויות, בעיה בשיפועים ועוד.
המהנדסים שלנו בעלי ניסיון רב בתחום ומנוסים באיתור ליקויי בניה.

בדיקת דירה חדשה במרכז מקבלן - למה חשוב לבצע את הבדיקה לדירה חדשה?

לפעמים אנחנו נוטים לחשוב שבדירה חדשה כמו במוצר חדש אין בעיות ואין צורך בבדיקת בדק בית. במרבית הדירות שנמסרות נמצאו ליקויים קטנים וכאלו משמעותיים שדורשים בדיקה מקיפה ובהפקת דו"ח מקצועי עם הליקויים ודרכי הפתרון לטיפול מיטבי בהם.
כמו כן, הדו"ח מעבר לכך שעובר לקבלן כתוכנית עבודה קביל גם בבתי משפטא במידה וביום מין הימים תהיה בעיה מול הקבלן בטיפול בליקויים. בדיקת דירה חדשה מקבלן דורשת מעקב בטיפול בכלל מערכות הבית כמו: אינסטלציה, חשמל, רטיבויות ועוד עד לסיום הטיפול כך שתוכלו להבטיח לכם שקיבלתם את הנכס ללא ליקויים.אזה כמה עולה בדק בית? המחיר משתנה בהתאם לאופי הבדיקה, כדי להעריך לכם את העלות המדוייקת לבדיקה מקיפה והפקת דוח מלא שאיתו תעבדו מול הקבלנים.

להזמנת בדק בית במרכז - צרו קשר

המעוניינים להזמין את שירותי חברת מבנים לצורך בדק בית במרכז, מוזמנים להתקשר אלינו עוד היום בטלפון שמספרו 077-7922622.

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

שדה אינו תקני