Accessibility Tools

יעוץ ללא עלות 077-79-22-622

מידע מקצועי

ליקויי בנייה הינו מונח רחב הכולל בתוכו סוגי ליקויים רבים ושונים, המחולקים לפי נושאים: חשמל, רטיבויות, אינסטלציה, טיח וכדומה.  בעמוד זה תוכלו לעיין במאמרים שיעניקו לכם מידע מקצועי אודות הליקויים השונים ויתנו לכם הסבר על עולם זה.

בדק בית מה זה?

קניית בית הינו רגע מאושר ומרגש, אשר משפחות וזוגות רבות מחכים לו הרבה זמן. תהליך זה אינו פשוט מבחינה כספית וחוקית, ודורש זמן רב. כמובן שמציאה של הבית גם הינו קל לכל אחד, אבל אחרי תקופה בלתי פשוטה, אנו מתמלאים בשמחה מכוון שאנו חלק מפרויקט זה. על מנת להיות בטוחים בקנייה של הבית או דירה שלכם, מומלץ מאוג לקבל שירות של בדק בית. שירות זה מאפשר לכם לאבחן את איכות הבית, ולבדוק אם אין פגמים אשר נסתרים ושלא ניתן לראות בעין.

ליקויי חשמל

מערכת החשמל הינה אחת מהמערכות המרכזיות בבית משותף ופרטי. בדיקת בדק בית יסודית תתן מענה מקיף לבעיות תכנוניות או בביצוע ע"י קבלן החשמל. במקרים כאלו תוכלו לקבל מענה מקצועי בעזרת דו"ח חשמל שנפיק עם הפירוט המלא של התקלות. אל תוותרו על הבדיקה של תשתית החשמל למען השקט הנפשי שלכם שכל המערכות הותקנו לפי התקן המחמיר.

בדק בית אינסטלציה לבדיקת ליקויי צנרת ורטיבויות

מערכת האינסטלציה הביתית שלכם ושל הבניין הינה מערכת קריטית ומרכזית ולכן חשוב שתההי מותקנת לפי התקן הנדרש וללא תקלות תכנוניות.במקרים בהם נוצרים כשלים בתכנון או בביצוע, לא תמיד תוכלו לחוש בהם בשלבים הראשונים של הכניסה לנכס ולכן חשוב ולהקפיד בבדיקה מקיפה של מערכות האינסטלציה ע"י מהנדס בדק בית מוסמך

תפרחת

מה זה תפרחת ואיך מתמודדים עם הנושא? נתקלתם באבקה לבנה בין הרצפות בבית? הכל נהיה כמו אבקה?
כנסו לקרוא את כל המידע הרלוונטי בנושא.

איתור נזילות מים - ציוד מתקדם וניסיון של שנים

חשבון המים שלכם קפץ ואתם לא מבינים למה? מזהים רטיבות בקיר? חשוב לטפל בנושא ולאתר את מקור הנזילה שלרוב לא יעלם אלא רק יחמיר ככל שעובר הזמן.

בטיחות ילדים בבית ואיך זה קשור לבדק בית?

בדק בית בסביבה בבית עם ילדים תעזור לכם למצוא את הכשלים התכנוניים והבציועיים במקומות שבהם ילדים מסתובבים. החל ממערכות החשמל, מדרגות, מעקות זכוכית ועוד מערכות שחייבות לעמוד בתקן הישראלי המחמיר.
הזמינו עוד היום  בדק בית מקצועי לבטחון שלכם ושל הילדים.

 

איתור ליקויי בניה - בדיקת מהנדס מקיפה

בדיקת נכס לפי קניה או במקרה של דירה חדשה מקבלן הינה בדיקה הכרחית וצריכה להעשות ע"י מהנדס מוסך. ככה תוכלו להיות מודעים לכל בתקלות והבעיות בדירה ובעזרת דו"ח מפורט שיופק בתהליך בדק הבית תוכלו לגשת לקבלן לביצוע התיקונים.

הזמנתי מהנדס מומחה - מה השלב הבא?

השלב הראשון הינו הזמנת בדיקת בדק בית ע"י מהנדס מוסמך לצורך הפקת דו"ח מפורט של הליקויים. מכאן חשוב שתעבדו עם הדוח בצורה מסודרת כדי לסיים את הטיפול בכלל התקלות בנכס. זקוקים לייעוץ אישי ממומחה בתחום? צרו קשר

בדיקת דירה לפני קניה - למה אתם חייבים לבצע את הבדיקה?

למה חשוב לבצע בדיקה מקיפה לפני קניה? בבית בן כמה שנים שעבר את השלבים הראשונים מתגלות תקלות כמו :רטיבויות, נזילות, בעיות חשמל ועוד שלא היו מודעים לכך בסיום שלב הבניה.
לכן חשוב לבצע בדיקה מקיפה של מצב הנכס ולאתר ליקויים שאותם צריך לתקן לפני חתימת החוזה.

בדיקת דירה לפני קניה או בדיקת בית לפני קניה רגע לפני שנכנסים

קיבלתם מפתח ואתם עומדים להכנס לדירה? עדיין לא מאוחר ומומלץ לבצע גם בשלב הזה בדיקה הנדסית מקיפה. איתור התקלות בשלב הזה יחסוך לכם זמן וכסף וטיפול באותן תקלות ימנע מכם להתקל בהחמרת הבעית בעתיד.

בדק בית ראשון לציון והסביבה

רוכשים דירה בראשון לציון או בסביבה חדשה או יד שניה? תדעו שכמעט ואין דירה ללא ליקויים בחשמל, אינסטלציה ועוד. ולכן חשוב לפני סגירת חוזה או קבלת מפתח מקבלן להכנס לבדיקה מקיפה עם דו"ח ליקויים מפורט.

בדק בית בפרדס חנה - לבחור את החברה המומלצת באזור

אם אתם לפני רכישת דירה יד שניה או עומדים לקבל את המפתח לדירה החדשה שלכם בפרדס חנה זה הזמן להתייעץ עם חברת בדק בית בפרדס חנה.

בדק בית בתל אביב

בדק בית בתל אביב בדירה חדשה או יד שניה הינו הכרחי. למראית עין שאתם מסתכלים על הנכס הדברים נראים מושלמים אולי אבל מהנדס מוסמך ידע לזהות ליקויים שלא תמיד תוכלו לראות בעין לא מקצועית. בעזרת ציוד מתקדם נאתר ונכין דו"ח ליקויים מפורט.

בדק בית בחיפה

שוקלים לרכוש דירה יד שניה בחיפה? חשוב שתתיעצו עם מהנדס בדק בית מוסמך לפני. בדיקה מקיפה של כלל מערכות הבית תתן לכם שקט נפשי לפני הכניסה או דוח ליקויים לטיפול לפני חתימה על חוזה.

בדק בית ביבנה - לבחור חברה עם מוניטין בתחום

רכשתם דירה חדשה או יד 2 ביבנה? חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע לבדיקת ליקויים בדירה עוד לפני המסירה.
מבנים בדק בית ביבנה והסביבה בעל נסיון רב שנים בבדיקת נכסים והפקת דו"ח ליקויים מפורט שאיתו תוכלו לעבוד מול הקבלן.

בדק בית במרכז

ברכישת דירה אתם משקיעים את אחד הסכומים הגבוהים שתשקיעו בחייכם. ומה עם בדיקת מהנדס? יתכן ויש בדירה ליקויים שחשוב שתדעו לפני. כאלו שיכולים לצוץ במרוצת השנים.

בדק בית מחיר - לא מוותרים על בדיקה של מומחה

מה המחיר של בדק בית? לעיתים הוא שווה יותר ממה שתשלמו למהנדס. ליקויים רבים שמתגלים בשלב הבדיקה יחסכו לכם כסף רב בהמשך הדרך. לייעוץ ממהנדס מומחה צרו קשר.

בדיקת בית

אין ספק כי רכישת דירה או בית נמנית על העסקאות הגדולות ביותר שמבצע אדם בחייו הפרטיים. מצד שני, כפי שלא כולנו מבינים באלמנטים השונים של כלי רכב ונזקקים לייעוץ מקצועי, כך הדבר גם לגבי נכסי נדל"ן.

חוות דעת הנדסית וקבלת ייעוץ הנדסי

כאשר אתם נגשים לעסקת רכישה של דירה יד שניה או חדשה מקבלן חשוב שתקחו חוות דעת הנדסית וקבלת ייעוץ הנדסי ממהנדס מוכר. תהליך זה יחסוך לכם זמן וכסף בתהליך העבודה מול הקבלן על הליקויים בדירה.

בדק בית בדרום

רכישת דירה בדרום הארץ אינה שונה מכל מקום אחר. גם כאן מומלץ לבצע בדיקת בדק בית מקיפה לאיתור תקלות וליקויים במערכות הבית.

בדק בית בירושלים

קניתם או מתכננינם לרכוש נכס בירושלים והסביבה? חשוב שתעצרו לרגע ותזמינו בדיקת בדק בית מקיפפה. כך תוכלו לקבל דוח מקיף עם התקלות והליקויים הדורשים טיפול מיידי כולל תמחור של העבודה ושיטות לתיקון הליקוי.

בדק בית בצפון

למה חשוב לבצע בדק בית בצפון ובכלל? רכשתם נכס, שילמתם עליו במיטב כספכם, אבל מה עכשיו אם יתחילו רטיבויות, בעיות חשמל או אלומיניום? לכן חשוב להקדים תרופה למכה ולבצע בדיקה מקיפה לנכס. 

מה תפקידן של חברות בדק בית בתהליך הבדיקה

כל בית שבונים הוא בית שאתם מקבלים אותו לאחר התהליך הארוך שהוא עבר, לאחר שהפועלים עבדו על פי הנחיית המהנדס, שקיבל את התכנון מהאדריכל שקיבל את הכסף מהיזם, או המדינה. התהליך הארוך הזה של בניית הבית לא נגמר ברגע שמסתיימת הבנייה, אלא רק לאחר כלל האישורים שהוא צריך לקבל, על מנת שהוא יהיה בטוח לשימוש.

בדיקת ליקויי בניה מחיר עם מהנדס בדק בית

מתכננים לבצע בדק בית לדירה חדשה או יד שניה? חברת מבנים מציעה לכם את שירות בדק הבית במחיר אטרקטיבני

בדק בית מה זה – טיפים לבחירת חברת בודקת

מה זה בדק בית? מתי מומלץ להשתמש בשירותי חברת בדק? בדירה חדשה? בדירה יד שניה? נשמח ליעץ ולתת לכם את התשובות המקצועיות לבדיקה מקצעונית.

מהנדס בודק דירות עם תעודות

למה חשוב לודא שהחברה שאתם בוחרים מעסיקה מהנדס בודק עם תעודות? על מה חשוב להקפיד בבחירה? כנסו לפרטים נוספים ונשמח להיות בקשר

חברות בדק בית חוות דעת – למה חשוב לבדוק את החברה שנבחר

למה חשוב לבדוק את החברה שנעבוד איתה לצורך בדיקה? בכל התהליך חשוב ליווי של איש מקצוע שידע לכוון ולהכין דו"ח מפורט שמעבר לבדיקה תוכלו לעקוב אחר הביצוע מול הקבלן המבצע

בדק בית לפני קבלת מפתח - האם נכון להזמין בדק בית לפני איכלוס?

מתי מזמינים בדק בית? כמובן שאין תשובה אחת לשאלה. במידה ומדובר בדירה חדשה תוכלו לההזמין את הבדיקה לפני אכלוס, אחרי אכלוס או אחרי מספר חודשים ש כל המערכות עובדות. כל מועד עם ההשלכות שלו.

בדק בית באשדוד - בדיקה מקיפה עם מהנדס מוסמך

חברת מבנים בדק בית באשדוד ובפריסה ארצית בהנהלת יוגב פלד מהנדס מוסמך - נתן לכם מענה מקצועי בכל הקשור לבדיקת הדירה שלכם. איתור ליקויים וכשלים בנכס כך שתוכלו לעבוד עם הדו"ח מול הקבלן ובמקרה הצורך גם להשתמש בו לבית המשפט.

בדק בית באור עקיבא - לדירות חדשות ויד שניה

גרים באור עקיבא או שרכשתם דירה חדשה בעיר? חשוב לבדוק את הדירה עם מהנדס מוסמך שיכין עבורכם דו"ח ליקויים מקיף שאיתו תוכלו לעבוד מול הקבלן ובמקרה הצורך להשתמש בדו"ח בבית המשפט. לפרטים נוספים צרו קשר

שנת בדק - מה זה ומה הזכויות שלכם מול הקבלן

רכשתם דירה מקבלן והגיע יום המסירה. מה המשמעות? מתי נכון להזמין מהנדס בדק בית ומה בכוונה במונח "שנת בדק" ריכזנו לכם את את כל מה שחשוב שתדעו בנושא.

בדק בית בהרצליה - לדירות חדשות מקבלן ויד שניה

קניתם דירה באיזור השרון? מומלץ לבדוק אותה עם מהנדס בדק בית לפני הכניסה - לשקט הנפשי שלכם ובמידת הצורך לקבלת דו"ח ליקויים שתוכלו בעזרתו לעבוד מול הקבלן

בדק בית בקרית גת - איך לבחור חברה אמינה עם מוניטין

מחפשים חברת בדק בית אמינה עם המלצות? חשוב שתכנסו לקרוא ולהבין מתי נכון לבצע בדק בית ואיך בוחרים את החברה המתאימה לכך.

רכשתם דירה- היזהרו מחיקויים

מה חשוב לבדוק בבחירת חברת בדק בית? מה המשמעות של הדו"ח שנקבל מחברת בדק הבית והאם במידת הצורך יהיה קביל בבית המשפט?
ריכזנו לכם את כל הנקודות שחשוב לדעת - יש לכם עדיין שאלות? צרו קשר

ליקוי בניה בדירה חדשה

בתהליך מסירת דירה חדשה או יד שניה מתגלים ליקויי בניה שחלקם יכולים להיות קריטיים בהמשך הדרך במידה ולא יטופלו במיידי.
כדי לוודא שכל הליקויים נמצאו והקבלן מטפל בהם בצורה יסודית חשוב לבחור חברת בדק בית שתפיק לכם דו"ח ליקויים מפורט

אחריות קבלן לליקויים בדירה חדשה

אתם לפני מסירת דירה חדשה מקבלן ורוצים להבין מה גבול האחרויות של הקבלן? אלו ליקויים הוא מחוייב לטפל ועד מתי? מה קורה אם הוא לא מטפל בזמן סביר או בצורה ראויה?
כל אלו תוכלו להבין בתהליך בדק הבית ובליווי עד למענה מלא של הקבלן לטיפול בדוח הליקויים

מה זה אף מים ומתי מתייחסים אליו בבדק הבית?

מה זה אף מים ולמה חשוב לוודא שאף המים בדירה שלכם תוכנן וה=בוצע לפי התקן. כל המידע הרלוונטי באתר.

סדקים בדירה חדשה - למי פונים?

קיבלתם דירה חדשה מהקבלן ומצאתם סדקים בקירות? למה זה קורה בדירה חדשה? מה אחריות הקבלן? כל המידע בנושא

בדק בית בגבעת שמואל ובאזור המרכז

קניתם דירה חדשה או יד שניה ומתלבטים האם נכון להזמין שירותי מהנדס בדק בית? צריכים מידע נוסף כדי להבין מתי נכון להזמין את השירות ומה הוא כולל? כנסו לקרוא וליצור קשר במידת הצורך

בדק בית בטירת הכרמל- בוחרים חברה עם המלצות

מה זה בדק בית ולמה חשוב לא לוותר על שירות הבדיקה של מהנדס? אם קניתם בטירת הכרמל או בכל מקום בארץ אנחנו נוכל לתת לכם את המיענה הראשוני ואת כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה אם ומתי להזמין מהנדס בדק בית

בדק בית בכפר יונה- מה צריך לשאול את המהנדס

קניתם דירה חדשה מקבלן, מזל טוב. אבל מתי נכון לעשות בדק בית? לפני מסירת הדירה? אחרי המסירה? מבולבלים? אנחנו נעשה לכם סדר. כנסו קראו ודברו איתנו

בדק בית בגליל ים - בדיקת דירה חדשה מקבלן

קניתם דירה חדשה? הקבלן רוצה למסור לכם? מתי נכון לבצע את הבדק בית - כנסו לפרטים

בדק בית בקרית מוצקין 

מה חשוב לבדוק שרוכשים דירה חדשה מקבלן או יד שניה? כל המידע באתר מבנים בדק בית

בדק בית בנתניה לדירות חדשות ויד שניה

רכשתם דירה חדשה מקבלן או יד שניה הזמינו בדק בית מקצועי לאיתור ליקויי הבניה בדירה

מתי נכון לבצע בדק בית?

נעים מאוד, שמי יוגב פלד, המהנדס ראשי של חברת מבנים בדק בית. במאמר הבא אציג בפניכם את אחת השאלות שחוזרות על עצמן הכי הרבה , מה הוא בעצם המועד הכי חכם והכי נכון לבצע בדק בית ?

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

שדה אינו תקני
הקלד קוד
שדה אינו תקני