מידע מקצועי

ליקויי בנייה הינו מונח רחב הכולל בתוכו סוגי ליקויים רבים ושונים, המחולקים לפי נושאים: חשמל, רטיבויות, אינסטלציה, טיח וכדומה.  בעמוד זה תוכלו לעיין במאמרים שיעניקו לכם מידע מקצועי אודות הליקויים השונים ויתנו לכם הסבר על עולם זה.

בדק בית מה זה?

שישי, 22 פברואר 2019

ליקויי חשמל

ליקוי במערכת החשמל עלול לגרום להתחשמלות ,שריפה, ניתוק מכשירים, השבתת מערכת החשמל ועוד. בבדיקה ההנדסית, נבדקת ראשית תוכנית החשמל של הדירה לביצועה בפועל. בדיקת תקינות מערכת החשמל חשובה מאוד מבחינה בטיחותית לחייכם ורכושכם. הבדיקה קובעת אם מערכות החשמל עומדות בדרישות הבטיחות, וכן האם היא מתוכננת ומתוחזקת כנדרש. אל תקלו ראש בבדיקת החשמל, וזכרו כי כדאי לתת לאדם מומחה לבצע בדיקה בכדי שתוכלו לישון בשקט.

ליקויי אינסטלציה

במהלך השימוש היומיומי במערכות האינסטלציה בדירה מתגלים ליקויים אשר היו סמויים מעינינו. ליקויים אלו לעתים קיימים ממש מראשית בניית הבית בשל התקנה לקויה של מערכות אינסטלציה, ופעמים אחרות יתגלו הליקויים רק לאחר השימוש במערכות אלה. בדק הבית נועד לבצע בדיקה מקיפה למערכות האינסטלציה בדירתכם, החל מן הפן האסתטי (התקנת כלי סניטריה וכדומה) וכלה באיתור רטיבויות, בעיות באיטום ובניקוז וליקויים רבים אחרים.

תפרחת

וודאי שאלתם את עצמכם מהם הכתמים הלבנים שמופיעים לנו בין אריחי הקרמיקה ועל גבי אריחי אריחי טרצו?
מהם הסימנים הלבנים שנראים כמו אבקה לבנה עם מרקם שמתפורר?
לא מעט אנשים יופתעו לגלות יום אחד שהרצפה או הקירות שלהם פולטים אבקה לבנה.
אז מהי בעצם האבקה הזו?

איתור נזילות מים - ציוד מתקדם וניסיון של שנים

סובלים מרטיבות? סובלים מעובש במקלחת? לא חייבים לסבול ואפילו לא מומלץ לחכות! 

לפני ששוברים לכם קירות או מרימים מרצפות ומכניסים אתכם להוצאות הזמינו אותנו לבדיקה מקדימה שבעזרתה נאתר במדוייק את מקור הרטיבות,פתרון שיחסוך לכם זמן וכסף.

 

בטיחות ילדים בבית ואיך זה קשור לבדק בית?

רבות דובר על חשיבות בדק הבית ואיתור ליקויי הבנייה עבור דרי הבית, במאמר זה נדגיש את החשיבות הגבוהה באיתור הליקויים ובדק בית מקצועי בזמן כאשר מתגוררים בבית ילדים. 

 

איתור ליקויי בניה - בדיקת מהנדס מקיפה

בשעה טובה החלטתם לקנות בית, בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן ובין אם מדובר בדירה יד שניה, כדאי שתשימו לב איזה נכס אתם רוכשים. כשם שאתם בודקים את הרכב אותו אתם מעוניינים לרכוש, כשם שאתם עושים טעימות באולם עוד טרם אתם סוגרים על חוזה, כך גם יש לבדוק את הדירה לפני שאתם נכנסים אליה.

הזמנתי מהנדס מומחה - מה השלב הבא?

החלטתם להזמין מהנדס שיבדוק לכם את הנכס, ואתם שואלים את עצמכם מה עושים הלאה מכאן?

ראשית, יבצע המהנדס בדיקה לנכס באמצעות מיכשור טכנולוגי מתקדם היכול לזהות ליקויים רבים שטיפול בהם יחסוך לכם עוגמת נפש רבה בעתיד. את הממצאים מהבדיקה מאגד המהנדס לדו"ח הנדסי, זהו דו"ח קביל בבתי משפט, ועל כך נעמוד בהמשך.

בדיקת דירה לפני קניה או בדיקת בית לפני קניה רגע לפני שנכנסים

במציאות הישראלית, בדיקת דירה לפני קנייה היא צעד הכרחי אם אתם רוצים להבטיח כי תקבלו תמורה הולמת להשקעה. למרבה הצער, הקבלנים לא תמיד עומדים בהבטחותיהם, ואילו מוכרי דירה מיד שנייה אינם עושים מאמצים גדולים כדי לספר לכם על הליקויים בנכס. למעשה, ישראלים רבים גילו מאוחר מדי כי הנכס שרכשו אינו עומד בתקנים, או כולל מפגעים אסתטיים ובטיחותיים הדורשים הוצאות כבדות.

בדק בית ראשון לציון והסביבה

בין אם אתם רוכשים דירה מיד שנייה או מקבלן, מדובר בהשקעה כספית עצומה שיש להבטיחה מבעוד מועד. לכן, ישנה חשיבות גדולה לביצוע בדק בית ראשון לציון מטעם חברה אמינה ומקצועית, המכירה היטב את ענף הנדל"ן. זהו בדיוק השירות שאנו בחברת מבנים מציעים לכם, באמצעות מהנדסים מוסמכים ומיומנים אותם בחרנו בקפידה, שבאמתחתם כל הידע והציוד הנדרש לגילוי ליקויים שאינם עומדים בתקנים הנדרשים.

בדק בית בתל אביב

לפני שאתם רוכשים מחשב חדש בעלות של כמה אלפי שקלים, אתם מבצעים שורה ארוכה של בדיקות על מנת לוודא כי מדובר במכשיר המספק תמורה הולמת להשקעתכם. מטבע הדברים, בדיקות נרחבות עוד יותר מבוצעות לפני קניית מכונית מיד שנייה או מליסינג, כולל הגעה למוסך ובדיקה מטעם מומחים. אם כך, הדברים בוודאי נכונים לגבי קניית דירה מיד שנייה או מקבלן, שמגיעה בקלות למיליון שקלים ולרוב להרבה יותר.

בדק בית בחיפה

בשעה טובה, אתם שוקלים לקנות דירה חדשה או מיד שנייה בחיפה. ואולם, לפני שאתם חותמים על חוזה המכר שאלו את עצמכם האם אתם בטוחים לחלוטין בתקינותה ההנדסית והאסתטית. מדובר בשאלה מהותית ביותר העשויה להציל אתכם מעוגמת נפש מרובה ומהוצאות גבוהות במיוחד.

בדק בית במרכז

שוק הנדל"ן באזור המרכז כמעט ואינו יודע ירידות, כך שסביר להניח שגם ההשקעה שלכם כוללת סכומים גבוהים במיוחד. השאלה היא, כיצד תבטיחו כי הדירה שאליה אתם נכנסים אכן תגשים את ציפיותיכם, ותעמוד בכל הפרמטרים האסתטיים וההנדסיים הנדרשים?

בדק בית מחיר - לא מוותרים על בדיקה של מומחה

כמעט כל ישראלי מבין כיום את חשיבותו הגדולה של בדק בית, אך יש מי שעדיין מתלבט ורוצה לחסוך בעלויות הבדיקות. השאלה היא, האם מציעים לכם על בדק בית מחיר משתלם ששווה את התמורה? לאור ניסיון עשיר בביצוע בדיקות לפני קניית בתים ודירות, אנו סמוכים ובטוחים כי התשובה היא חיובית.

בדיקת בית

אין ספק כי רכישת דירה או בית נמנית על העסקאות הגדולות ביותר שמבצע אדם בחייו הפרטיים. מצד שני, כפי שלא כולנו מבינים באלמנטים השונים של כלי רכב ונזקקים לייעוץ מקצועי, כך הדבר גם לגבי נכסי נדל"ן.

חוות דעת הנדסית וקבלת ייעוץ הנדסי

כאשר קונים דירה מקבלן הנטייה הטבעית היא לחתום מהר על החוזה ולהגשים את החלום. ואולם, חשוב לדעת שלעיתים קרובות קיימים בדירות חדשות ליקויים אסתטיים ובטיחותיים שאינם עומדים בתקנים הנדרשים ובתוכניות המוסכמות. על כן, חשוב להתנהל בצורה מושכלת ולקבל ייעוץ הנדסי עוד לפני מסירת המפתח, בנוסף על ביצוע בדק בית המוביל לקבלת חוות דעת הנדסית.

בדק בית בדרום

בדיקת בדק היא אחת הבדיקות החשובות ביותר שיש לבצע בעת רכישת דירה. הבדיקה תבטיח לכם כי הנכס שבחרתם בנוי כראוי, שיסודות הבסיס שלו חזקים והתשתיות שלו תקינות. בבניינים ישנים תהליך בדק הבית יכלול בדיקה האם קיימים ליקויים במערכות החשמל והאינסטלציה, האם יש בעיות שמצריכות תיקון בדירה כמו עובש או פטריה בקירות, דליפות ורטיבות מהגג ועוד.

בדק בית בירושלים

קניתם דירה בירושלים וסביבותיה? חשוב שתזמינו בדיקת בדק בית היות ובדיקת בדק היא אחת הבדיקות החשובות ביותר שיש לבצע בעת רכישת דירה.
בדיקה מקיפה עם מהנדס מוסמך תקטין משמעותיתי את הסיכון לחיות עם כשלים ובעיות הנדסיות בדירה.

בדק בית בצפון

גרים בצפון או רכשתם שם נכס? חשוב שתתיעצו עם מהנדס מומחה כדי להבין את המשמעות של בדק בית ומתי נכון לעשות אותו. בדיקה מקיפה בשלבי הבניה אןו מסירת הדירה תחסוך לכם כסף ועוגמת נפש של לחיות עם ליקויים.

 

                           

                                 שירות לקוחות

                           תמיד לשירותכם!

04-6332010
שדה אינו תקני

light

ציוד טכנולוגי
המתקדם ביותר בשוק

אנו במבנים מאמינים כי בדיקה אמינה ואיכותית נגזרת מאיש המקצוע שמבצע אותה ומהציוד המקצועי בו הוא משתמש. על כן החלטנו להיות הטובים ביותר בשניהם.

קרא עוד