מידע מקצועי

ליקויי בנייה הינו מונח רחב הכולל בתוכו סוגי ליקויים רבים ושונים, המחולקים לפי נושאים: חשמל, רטיבויות, אינסטלציה, טיח וכדומה.  בעמוד זה תוכלו לעיין במאמרים שיעניקו לכם מידע מקצועי אודות הליקויים השונים ויתנו לכם הסבר על עולם זה.

ליקויי חשמל

מערכת החשמל הינה אחת מהמערכות המרכזיות בבית משותף ופרטי. בדיקת בדק בית יסודית תתן מענה מקיף לבעיות תכנוניות או בביצוע ע"י קבלן החשמל. במקרים כאלו תוכלו לקבל מענה מקצועי בעזרת דו"ח חשמל שנפיק עם הפירוט המלא של התקלות. אל תוותרו על הבדיקה של תשתית החשמל למען השקט הנפשי שלכם שכל המערכות הותקנו לפי התקן המחמיר.

ליקויי אינסטלציה

מערכת האינסטלציה הביתית שלכם ושל הבניין הינה מערכת קריטית ומרכזית ולכן חשוב שתההי מותקנת לפי התקן הנדרש וללא תקלות תכנוניות.במקרים בהם נוצרים כשלים בתכנון או בביצוע, לא תמיד תוכלו לחוש בהם בשלבים הראשונים של הכניסה לנכס ולכן חשוב ולהקפיד בבדיקה מקיפה של מערכות האינסטלציה ע"י מהנדס בדק בית מוסמך

תפרחת

מה זה תפרחת ואיך מתמודדים עם הנושא? נתקלתם באבקה לבנה בין הרצפות בבית? הכל נהיה כמו אבקה?
כנסו לקרוא את כל המידע הרלוונטי בנושא.

איתור נזילות מים - ציוד מתקדם וניסיון של שנים

חשבון המים שלכם קפץ ואתם לא מבינים למה? מזהים רטיבות בקיר? חשוב לטפל בנושא ולאתר את מקור הנזילה שלרוב לא יעלם אלא רק יחמיר ככל שעובר הזמן.

בטיחות ילדים בבית ואיך זה קשור לבדק בית?

בדק בית בסביבה בבית עם ילדים תעזור לכם למצוא את הכשלים התכנוניים והבציועיים במקומות שבהם ילדים מסתובבים. החל ממערכות החשמל, מדרגות, מעקות זכוכית ועוד מערכות שחייבות לעמוד בתקן הישראלי המחמיר.
הזמינו עוד היום  בדק בית מקצועי לבטחון שלכם ושל הילדים.

 

איתור ליקויי בניה - בדיקת מהנדס מקיפה

בדיקת נכס לפי קניה או במקרה של דירה חדשה מקבלן הינה בדיקה הכרחית וצריכה להעשות ע"י מהנדס מוסך. ככה תוכלו להיות מודעים לכל בתקלות והבעיות בדירה ובעזרת דו"ח מפורט שיופק בתהליך בדק הבית תוכלו לגשת לקבלן לביצוע התיקונים.

הזמנתי מהנדס מומחה - מה השלב הבא?

השלב הראשון הינו הזמנת בדיקת בדק בית ע"י מהנדס מוסמך לצורך הפקת דו"ח מפורט של הליקויים. מכאן חשוב שתעבדו עם הדוח בצורה מסודרת כדי לסיים את הטיפול בכלל התקלות בנכס. זקוקים לייעוץ אישי ממומחה בתחום? צרו קשר

בדיקת דירה לפני קניה - למה אתם חייבים לבצע את הבדיקה?

למה חשוב לבצע בדיקה מקיפה לפני קניה? בבית בן כמה שנים שעבר את השלבים הראשונים מתגלות תקלות כמו :רטיבויות, נזילות, בעיות חשמל ועוד שלא היו מודעים לכך בסיום שלב הבניה.
לכן חשוב לבצע בדיקה מקיפה של מצב הנכס ולאתר ליקויים שאותם צריך לתקן לפני חתימת החוזה.

בדיקת דירה לפני קניה או בדיקת בית לפני קניה רגע לפני שנכנסים

קיבלתם מפתח ואתם עומדים להכנס לדירה? עדיין לא מאוחר ומומלץ לבצע גם בשלב הזה בדיקה הנדסית מקיפה. איתור התקלות בשלב הזה יחסוך לכם זמן וכסף וטיפול באותן תקלות ימנע מכם להתקל בהחמרת הבעית בעתיד.

בדק בית ראשון לציון והסביבה

רוכשים דירה בראשון לציון או בסביבה חדשה או יד שניה? תדעו שכמעט ואין דירה ללא ליקויים בחשמל, אינסטלציה ועוד. ולכן חשוב לפני סגירת חוזה או קבלת מפתח מקבלן להכנס לבדיקה מקיפה עם דו"ח ליקויים מפורט.

בדק בית בתל אביב

בדק בית בתל אביב בדירה חדשה או יד שניה הינו הכרחי. למראית עין שאתם מסתכלים על הנכס הדברים נראים מושלמים אולי אבל מהנדס מוסמך ידע לזהות ליקויים שלא תמיד תוכלו לראות בעין לא מקצועית. בעזרת ציוד מתקדם נאתר ונכין דו"ח ליקויים מפורט.

בדק בית בחיפה

שוקלים לרכוש דירה יד שניה בחיפה? חשוב שתתיעצו עם מהנדס בדק בית מוסמך לפני. בדיקה מקיפה של כלל מערכות הבית תתן לכם שקט נפשי לפני הכניסה או דוח ליקויים לטיפול לפני חתימה על חוזה.

בדק בית במרכז

ברכישת דירה אתם משקיעים את אחד הסכומים הגבוהים שתשקיעו בחייכם. ומה עם בדיקת מהנדס? יתכן ויש בדירה ליקויים שחשוב שתדעו לפני. כאלו שיכולים לצוץ במרוצת השנים.

בדק בית מחיר - לא מוותרים על בדיקה של מומחה

מה המחיר של בדק בית? לעיתים הוא שווה יותר ממה שתשלמו למהנדס. ליקויים רבים שמתגלים בשלב הבדיקה יחסכו לכם כסף רב בהמשך הדרך. לייעוץ ממהנדס מומחה צרו קשר.

בדיקת בית

אין ספק כי רכישת דירה או בית נמנית על העסקאות הגדולות ביותר שמבצע אדם בחייו הפרטיים. מצד שני, כפי שלא כולנו מבינים באלמנטים השונים של כלי רכב ונזקקים לייעוץ מקצועי, כך הדבר גם לגבי נכסי נדל"ן.

חוות דעת הנדסית וקבלת ייעוץ הנדסי

כאשר אתם נגשים לעסקת רכישה של דירה יד שניה או חדשה מקבלן חשוב שתקחו חוות דעת הנדסית וקבלת ייעוץ הנדסי ממהנדס מוכר. תהליך זה יחסוך לכם זמן וכסף בתהליך העבודה מול הקבלן על הליקויים בדירה.

בדק בית בדרום

רכישת דירה בדרום הארץ אינה שונה מכל מקום אחר. גם כאן מומלץ לבצע בדיקת בדק בית מקיפה לאיתור תקלות וליקויים במערכות הבית.

בדק בית בירושלים

קניתם או מתכננינם לרכוש נכס בירושלים והסביבה? חשוב שתעצרו לרגע ותזמינו בדיקת בדק בית מקיפפה. כך תוכלו לקבל דוח מקיף עם התקלות והליקויים הדורשים טיפול מיידי כולל תמחור של העבודה ושיטות לתיקון הליקוי.

בדק בית בצפון

למה חשוב לבצע בדק בית בצפון ובכלל? רכשתם נכס, שילמתם עליו במיטב כספכם, אבל מה עכשיו אם יתחילו רטיבויות, בעיות חשמל או אלומיניום? לכן חשוב להקדים תרופה למכה ולבצע בדיקה מקיפה לנכס. 

                           

                                 שירות לקוחות

                           תמיד לשירותכם!

04-6332010
שדה אינו תקני

light

ציוד טכנולוגי
המתקדם ביותר בשוק

אנו במבנים מאמינים כי בדיקה אמינה ואיכותית נגזרת מאיש המקצוע שמבצע אותה ומהציוד המקצועי בו הוא משתמש. על כן החלטנו להיות הטובים ביותר בשניהם.

קרא עוד