שירותים נוספים

בדיקת גז ראדון

נכנסים לדירה חדשה או רוצים לודא שבמקום שבו אתם נמצאים אין בעיית גז ראדון? הזמינו עוד היום בדיקה מקיפה ע״ מהנדס מומחה. בגוף הבדיקה תקבלו דו״ח מקיף עם מצב גז הראדון בדירתכם.

בדיקת קרינה

בסביבה הביתית שלנו או בסביבת העבודה אנחנו מוקפים מכשירי חשמל וארונות חשמל הפולטים קרינה. קרינה מעל ערכים מסויימים עלולה להזיק ולכן חשוב לבצע בדיקות קרינה כדי להבין האם הסביבה שלנו עומדת ברמות הקרינה המותרות.

איתור רטיבות - בדיקת ליקויי רטיבות

נכנסתם לדירה חדשה או אם אתם מזהים רטיבות חדשה בתקרה או בקיר חשוב מאוד לא לחכות לבצע בדיקה לאיתור רטיבויות כדי להבין את מקור הבעיה וטפל בשורש הבעיה ולמנוע את הרחבת הנזק בדירה.

צילום 360 - לבדק בית

חדש בחברת מבנים, היום כבר ניתן להזמין שירותי בדק בית מצולמים. המהנדס שלנו יוכל בנוסף לבדיקה ולדו"ח המודפס ליצר קובץ וידאו אשר ימסר לכם ולקבלן בו יראו בבירור הליקויים שאותרו בנכס עם הצבעה מדוייקת על מיקומם.

בלחיצה על התמונה למטה תעברו לבדק בית 360 לדוגמא - סרטון המסביר במדוייק את מיקום הליקויים בעזרת חצים מנחים.


 

מדידות הנדסיות

קניתם דירה מקבלן. ישנם מצבים שהבניה לא נעשת בדיוק לפי תוכניות ויש פערים בין מה שאמור להיות בפועל לבין מה שהתחייב הקבלן. כדי להבין את הפערים חשוב לבצע מדידה יסודית של הדירה ע״י מודד מוסמך כזה שגם הדו״ח שיגיש בהמשך הדרך יהיה תקף בבית המשפט ויתאים לגודל הדירה ולתשלום הארנונה שלכם.

קונסטרוקטור עם הסמכת מהנדס קונסטרוקציה

מה זה קונסטרוקטור? ולמה אנחנו צריכים את שירותיו של מהדס קונסטרוקציה בתהליך הבניה או בדירה יד שניה? למעשה בשיפוץ או בבניה חובה להשתמש בשירותיו של קונסטרוקטור שהינו מהנדס בניין המתמחה בתכנון כדי לקבל אישור לתוכניות שלנו.

שמאות דירות

שמאות לדירה הינה הדרך שלכם להבין את ערך הפיצוי שמגיע לכם על ליקויי הבניה שלכם. לעיתים אף ישנם ליקויים שפוגעים בערך הנכס וגם כאן יתן השמאי את הערכת הנזק וההשפעה על מחיר הדירה.

                           

                                 שירות לקוחות

                           תמיד לשירותכם!

04-6332010
שדה אינו תקני

light

ציוד טכנולוגי
המתקדם ביותר בשוק

אנו במבנים מאמינים כי בדיקה אמינה ואיכותית נגזרת מאיש המקצוע שמבצע אותה ומהציוד המקצועי בו הוא משתמש. על כן החלטנו להיות הטובים ביותר בשניהם.

קרא עוד