איתור ליקויי בניה

בשעה טובה החלטתם לקנות בית, בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן ובין אם מדובר בדירה יד שניה, כדאי שתשימו לב איזה נכס אתם רוכשים. כשם שאתם בודקים את הרכב אותו אתם מעוניינים לרכוש, כשם שאתם עושים טעימות באולם עוד טרם אתם סוגרים על חוזה, כך גם יש לבדוק את הדירה לפני שאתם נכנסים אליה.

כאשר מתגלים ליקויי בניה בנכס אותו רכשתם, משמעות הדבר כי אינו עמד בתקני הבנייה כפי שנקבעו בחוק הישראלי (חוק המכר).

מעבר לעובדה כי סטייה מהתקן משמעותה עבירה על החוק, סטייה זו עלולה לעלות לכם לכל הפחות בפגם אסתטי הבולט לעין, ולכל היותר בפגם בטיחותי העלול לסכן את שהותכם בדירה.

אין איש שהיה רוצה להיכנס ולגור בדירה בה המרפסת נבנתה ללא החיזוקים הנדרשים, או שהמעקה שלה אינו מקובע היטב לרצפה. כמו כן, אף אדם לא היה רוצה להיתקל בבעיות אינסטלציה חוזרות ונשנות, בעיות רטיבות, קרינה וכדומה.

לטעמנו גם בפן האסתטי אי אפשר להקל ראש, ולכן אבחנה כי קיימים אריחים שבורים או שאינם בגוון זהה, קירות עקומים, פנלים מתנתקים וכדומה הם גם דבר שכדאי לשים עליו את האצבע ולגשת איתו לקבלן בבקשה לתקנו.

אם כך, הבנו כי איתור ליקויי בניה מתחלקים למספר קטגוריות- ליקויי בניה קוסמטיים, ליקוי בניה בעלי חשיבות נמוכה וליקויי בניה בעלי חשיבות עליונה.

הליקויים אותם אנו נדרשים לאבחן עבורכם יכול שנוצרו בכל שלב ושלב מבניית הדירה וכן יכול שנוצרו אף לאחר מכן, בעת שיפוץ הדירה.

לפני שאתם ניגשים לקנות דירה יש לבדוק מיהו הקבלן, אילו עבודות בניה הוא עשה ומהי הכשרתו.

האם הוא עובד עם פיקוח הנדסי צמוד ומהן ההמלצות שיש עליו.

מהנדס מומחה יכול לזהות את כל אותם הליקויים הקיימים בדירתכם, באמצעות מיכשור טכנולוגי מתקדם כאשר בסיום בדיקתו אתם מקבלים את הליקויים ערוכים בדו"ח מפורט הקביל כדו"ח הנדסי בבית המשפט.

מבנים תמיד תשמח לעמוד לשרותך ולהעמיד לרשותך את מיטב מהנדסינו המומחים בתחום.

במבנים נדאג ללוותך לאורך כל הדרך, החל מהייעוץ הראשוני וכלה בהמשך הדרך אל מול הקבלן ונספק לך את השקט הנפשי והביטחון ברכישה החשובה ביותר בחייך.

                           

                                 שירות לקוחות

                           תמיד לשירותכם!

04-6332010
שדה אינו תקני

light

ציוד טכנולוגי
המתקדם ביותר בשוק

אנו במבנים מאמינים כי בדיקה אמינה ואיכותית נגזרת מאיש המקצוע שמבצע אותה ומהציוד המקצועי בו הוא משתמש. על כן החלטנו להיות הטובים ביותר בשניהם.

קרא עוד