בדק בית בכפר סבא

בדיקה שווה זהב

נגיד שכואבת לכם השן ואתם רוצים לדעת מה גורם לכאבים העזים, האם עלה על דעתכם לשאול את דעתו של חבר? סביר להניח שלא תסמכו על חבר ותמהרו לקבוע תור אצל רופא השיניים. כך גם עולם הבניה. להתייעץ עם מומחה בתחום מסוים זו הפעולה ההגיונית ביותר שכדאי לעשות. כאשר אתם מתכננים לקנות בית, או שאולי החלטתם לשכור דירה לטווח ארוך, כדאי מאוד לוודא שהנכס שאתם עומדים לרכוש נמצא במצב תקין ולא מתרחשות בו תקלות שונות אשר עשויות להפיל עליכם הוצאות כספיות גבוהות.

על מנת להבין לעומק מה מצב הנכס שלכם כדאי להזמין שירות של בדק בית. אם אתם תושבי השרון וזקוקים לשירות בדק בית כפר סבא והסביבה, תוכלו למצוא פרטים על כך ברשת האינטרנט. גלישה ברשת תציג לכם רשימה של חברות מומלצות אשר מבצעות או הבדיקה החשובה. לא כדאי לוותר על בדק בית כיוון שדווקא התקלות שאתם לא מסוגלים לראות בעיניים הן אלו שעלולות לסבך אתכם בהמשך.

מה כבר יכול להשתבש

כל בית הוא מערכת שלמה של צינורות, קירות, אינסטלציה וחשמל. לכך יש להוסיף את מזג האוויר, תקלות שונות שקרו ואתם לא יודעים עליהן ועוד דברים נסתרים רבים. חברת בדק בית כפר סבא והסביבה מאפשר לכם לדעת באופן מדויק מה מצב הנכס שלכם. הבדיקה מתבצעת על ידי מהנדסים מומחים שעל סמך הידע שלהם יעלו על כל פגם (גם אם ינסו להסתיר זאת מכם).

ישנם תקנים שונים שכל בית אמור לעמוד בהם והאדם הפשוט לא מכיר את החוקים הללו. במהלך הבדיקה בוחן המהנדס את הבית לעומק ומאתר בעיות איטום, ליקויי רטיבות, נזילות, בעיות אינסטלציה, בעיות חשמל, ליקויים בריצוף ובחיפוי, סקירה של כל חלק וחלק מהמבנה.

גם אם מדובר בדירה חדשה?

את הבדיקה ניתן ואף מומלץ לבצע כאשר אתם רוכשים דירה חדשה מקבלן. במקרים רבים מתגלים ליקויים אשר נעשו בשל חוסר מקצועיות וכדאי לנצל את העובדה שאתר הבניה עדיין פעיל ולהזמין בדק בית. חשוב לחזור על הבדיקה בשנית בחלוף שנה מתאריך הקניה של הדירה. הסיבה לכך היא שישנן מערכות אשר רק לאחר תקופה מסוימת מתגלות בהן ליקויים שונים.

אם המצב דורש פניה לערכאה משפטית כל שהיא אז גם לכך ישנו פתרון, חברות מקצועיות מספקות גם שירות של עורכי דין מיומנים שייעצו לכם ברגע האמת וידריכו אתכם כיצד לפעול. לא מומלץ לסמוך רק על המילה של קבלן זה או אחר,  בסופו של דבר תפקידו של הקבלן למכור לכם דירה. 

המעוניינים בבדק בית בכפר סבא מוזמנים לפנות אל חברת מבנים בטלפון 04-6332010. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק מידע נוסף בנושא.

מחפשים פתרון בדק בית? צרו קשר ונגיע אליכם. חברתנו פעילה בפריסה ארצית ובזמינות גבוהה.

                           

                                 שירות לקוחות

                           תמיד לשירותכם!

04-6332010

שם מלא*

טלפון
שדה אינו תקני

דוא"ל*

light

ציוד טכנולוגי
המתקדם ביותר בשוק

אנו במבנים מאמינים כי בדיקה אמינה ואיכותית נגזרת מאיש המקצוע שמבצע אותה ומהציוד המקצועי בו הוא משתמש. על כן החלטנו להיות הטובים ביותר בשניהם.

קרא עוד